Журнал Бробанк

Особливості інвестування в банківські метали

Особенности инвестирования в банковские металлы. Особливості інвестування в банківські метали

Накопичення грошей не можна назвати самоціллю, скоріше, це – спосіб підвищити якість життя. Кожен з нас прагне отримати більше матеріальних благ або поліпшити вже наявні. Тому ми намагаємося відкласти кожну вільну копієчку на покупку житла, автомобіля, отримання освіти або на горезвісний «чорний день».

Читати далі

Чи можуть виселити з житла за борги по кредиту

Могут ли выселить из жилья за долги по кредиту в Украине. Чи можуть виселити з житла за борги по кредиту в Україні

«Мій дім – моя фортеця» – це не порожні слова. Ми облаштовуємо своє житло, вкладаємо в нього душу, час і кошти, щоб тривіальні чотири стіни перетворилися в затишне гніздо, де можна сховатися від будь-яких негараздів. У зв’язку з цим перспектива раптово опинитися на вулиці може налякати кожного. Якщо ж громадянин загруз в кредитних боргах, особливо – в іпотечних, страхи цілком можуть втілитися в реальність.

Читати далі

Як споживачу фінансових послуг захистити свої права

Как потребителю финансовых услуг защитить свои права. Як споживачу фінансових послуг захистити свої права

Ми живемо в епоху споживання. Варто визнати, що самодостатності як такої не існує, і кожен з нас гостро потребує послуг ззовні. Протягом дня ми можемо відвідати магазин, банк, заправку, проїхати в громадському транспорті, сто разів зателефонувати, витратити кіловати електроенергії і десятки літрів водопровідної води. Всі ці категорії послуг ми оплачуємо зі своєї кишені, отже, вправі розраховувати на високий рівень сервісу.

Читати далі

Україна починає боротьбу з фінансовими пірамідами

Украина начинает борьбу с финансовыми пирамидами. Україна починає боротьбу з фінансовими пірамідами

Багатий на неприємні сюрпризи минулий рік створив передумови для розвитку різних шахрайських схем. Надзвичайно активізувалися зловмисники, що пропонують швидкий заробіток втомленим від боротьби за виживання людям.

Читати далі

Інвестування в Україні: правила для новачків

Инвестирование в Украине: правила для новичков. Інвестування в Україні: правила для новачків

У сучасних реаліях фінансові можливості українців, безумовно, зведені до мінімуму. Серйозних інвесторів, які розпоряджаються великим капіталом, можна перерахувати на пальцях. Проте, практику «заначок» ніхто не відміняв, і в руках громадян зосереджено достатньо коштів, які можна і потрібно примножити.

Читати далі

Банкрутство в Україні: крах або нові можливості

Банкротство в Украине: крах или новые возможности. Банкрутство в Україні: крах або нові можливості

У минулі часи людину, яка визнала себе банкрутом, чекала незавидна доля. Повне розорення, незмивна ганьба, боргова яма, куля в голову – будь-який крок у бік виходу з кризової ситуації закінчувався тупиком.

Читати далі

Фінансові піраміди: територія обману

Финансовые пирамиды: территория обмана. Фінансові піраміди: територія обману

Аж ніяк не від хорошого життя люди кидаються в сумнівні обійми фінансових аферистів. Успішну самодостатню людину не так вже й легко заманити в пастку. Але зараз, коли економіка йде в круте піке, таких залишається все менше.

Читати далі

Безакцептне списання коштів з картки: як уникнути

Безакцептное списание средств с карты: как избежать. Безакцептне списання коштів з картки: як уникнути

Рух коштів на карті має на увазі операції, які не можуть проходити без відома власника. Це стосується і списання грошей фінансовою організацією. У будь-якому випадку клієнт повинен визнати платіжну вимогу законною і дозволити зняти потрібну суму зі свого рахунку. Проте, банки і МФО часто списують кошти без дозволу і окремого розпорядження власника карти.

Читати далі

Лізинг: у чому вигода для фізичних осіб

Лизинг: в чем выгода для физических лиц. Лізинг: у чому вигода для фізичних осіб

Для українців споживче кредитування давно стало звичним явищем і зручним способом придбати будь-яке майно (від міксера до квартири) за гроші банку. Однак не всі знають, що залучити фінансування для вирішення поточних питань можна також за допомогою лізингу – методу, що поєднує стандартну позику, розстрочку та оренду. До недавнього часу цей спосіб був доступний виключно юридичним особам, але сьогодні кожен зацікавлений громадянин може взяти в лізинг транспортний засіб.

Читати далі

Мікрокредити в Україні за новими правилами

Микрокредиты в Украине по новым правилам. Мікрокредити в Україні за новими правилами

Економічні кризи і потрясіння якнайкраще підстьобують ринок «швидких» позик. Тому не дивно, що відносно новий спосіб кредитування став для нас звичним явищем і відмінною можливістю роздобути потрібну суму.

Читати далі