Журнал Бробанк

Банки України, які дають кредити

Банки Украины, которые дают кредиты. Банки України, які дають кредити

Отже, настав той день, коли стабільне життя дало тріщину, а фінансове благополуччя похитнулося під тиском економічної кризи або особистих проблем. Ніхто не застрахований від такого повороту, надто вже в нестійкий час ми живемо.

Читати далі

Банки-партнери Альфа-Банку

Банки-партнеры Альфа-Банка. Банки-партнери Альфа-Банку

З розвитком цифрових технологій, які планомірно змінюють світ, людина отримує нові можливості буквально на кожному кроці. В сфері фінансових взаємовідносин оплата готівкою йде в тінь, віддаючи пальму першості безготівковим розрахункам.

Читати далі

Як накопичити на машину в Україні

Как накопить на машину в Украине. Як накопичити на машину в Україні

Придбання автомобіля в будь-якому випадку проб’є бреш в гаманці, якої б товщини він не був. Машина – це покупка на роки, яка повинна з лишком відшкодувати кожну витрачену копійку, тому кожен намагається вкласти в неї максимум коштів з того, що може собі дозволити на даний момент.

Читати далі

Що таке реструктуризація кредиту

Что такое реструктуризация кредита. Що таке реструктуризація кредиту

«Борги потрібно повертати!» – аксіома, що безсуперечно прийнята в усьому цивілізованому світі, на жаль, не працює в нашій країні. З року в рік Україна не спускається з верхніх ступенів в непривабливому рейтингу неповоротних кредитів, мова тут йде про 60% всіх беззаставних позик.

Читати далі

Що входить у вартість страховки авто

Что входит в стоимость страховки авто. Що входить у вартість страховки авто

Автомобіль – задоволення недешеве, і це добре відомо всім щасливим власникам особистого транспортного засобу. Вкладення чималої суми в покупку авто – це тільки початок довгої низки супутніх витрат. При цьому мова йде не про обслуговування машини (бензин, запчастини, зимова гума і т.п.), а про ті гроші, які поповнюють бюджет держави.

Читати далі

Що таке МФО

Что такое МФО. Що таке МФО

Добре, коли у людини за спиною є надійні тили на випадок раптової фінансової кризи: солідний рахунок в банку, багаті родичі або друзі, готові за першим покликом відкрити свої гаманці. Але якщо ви не належите до рідкісної категорії щасливчиків і не є аскетом, що задовольняється малим, рано чи пізно доведеться шукати шляхи альтернативного фінансування.

Читати далі

Що робити, якщо програв гроші на ставках

Что делать, если проиграл деньги на ставках. Що робити, якщо програв гроші на ставках

Азарт і авантюризм – якості, властиві кожному з нас. Питання лише в тому, наскільки конструктивні ці складові: помірно виражені, вони можуть стати каталізатором особистісного розвитку і привести до успіху, а ті, що плескаються через край, – до катастрофи.

Читати далі

Кредитні канікули Альфа-Банк

Кредитные каникулы Альфа-Банк. Кредитні канікули Альфа-Банк

Обслуговування кредиту – справа нерядова і відповідальна, що вимагає зваженого підходу і тверезого математичного розрахунку. Порушення зобов’язань перед банками навіть по самому скромному споживчому кредиту загрожує великими проблемами, не кажучи вже про автокредити або, тим більше, іпотеку.

Читати далі

Що робити, якщо загубив квиток на поїзд Україна

Что делать, если потерял билет на поезд Украина. Що робити, якщо загубив квиток на поїзд Україна

Залізничний транспорт – найбільш очевидний спосіб подорожей для більшості з нас, звичний з дитинства. Звичайно, на інший континент потягом не доберешся, але для переміщень всередині країни – краще не придумаєш: так приємно під мірний перестук коліс милуватися видами, що пропливають за вікном, і занурюватися в непередавану атмосферу між «тут» і «там».

Читати далі

Що робити, якщо багато кредитів

Что делать, если много кредитов. Що робити, якщо багато кредитів

Рівень закредитованості в Україні зростає рекордними темпами і давно перевищив усі докризові показники. Аж ніяк не від хорошого життя наші співвітчизники знову і знову звертаються в кредитні організації, з останніх сил обслуговують поточні позики, часто за допомогою знову взятих.

Читати далі