Журнал Бробанк

Накопичити в пандемію: міф чи реальність

Накопить в пандемию: миф или реальность. Накопичити в пандемію: міф чи реальність

Коронавірус назавжди змінив наше життя. Повної трансформації зазнали усталені правила і зв’язки, включаючи поводження з грошима. Низка карантинів і локдаунів, дистанційний формат роботи і заощадження, що стрімко тануть, – сьогоднішні реалії підштовхують нас до перегляду фінансових звичок. Так, новий підхід допоможе не тільки утриматися на плаву, а й зміцнити матеріальне становище. Brobank.уа розповість, чи можливо протистояти підступним викликам і «подружитися» з грошима в кризові часи.

Читати далі

Ліквідація банку: пам’ятка для вкладників і позичальників

Ліквідація банку: пам'ятка для вкладників і позичальників

Банківська система України перебуває зараз у важкому становищі. Ринок один за іншим залишають гравці, причому не тільки слабкі. Несподівано для споживачів припиняють своє існування, здавалося б, надійні організації, з хорошою репутацією і стійким становищем. Реалії такі, що кожен вкладник або позичальник може раптово виявитися клієнтом фінансової установи, яка припинила своє існування.

Читати далі

У банк – з довіреністю на розпорядження рахунком

В банк – с доверенностью на распоряжение счетом. У банк – з довіреністю на розпорядження рахунком

На сьогоднішній день практично кожен українець має персональний рахунок у банку. Послуга доступна всім – від підлітків до пенсіонерів. Однак, далеко не завжди власник рахунку може особисто відвідати відділення банку і здійснити необхідну операцію.

Читати далі

Як падіння долара вплине на життя українців

Как падение доллара отразится на жизни украинцев. Як падіння долара вплине на життя українців

Недовіра до національної валюти у нас в крові. Що не дивно, враховуючи низку фінансових потрясінь, які не перше десятиліття спустошують наші гаманці. З року в рік ми стикаємося то з гіперінфляцією, то з девальвацією або регулярними банківськими кризами, внаслідок чого авторитет влади падає, а доларизація економіки зростає. Але, судячи з усього, найближчим часом нас чекають великі зміни – долар почав здавати свої домінуючі позиції.

Читати далі

Особливості інвестування в банківські метали

Особенности инвестирования в банковские металлы. Особливості інвестування в банківські метали

Накопичення грошей не можна назвати самоціллю, скоріше, це – спосіб підвищити якість життя. Кожен з нас прагне отримати більше матеріальних благ або поліпшити вже наявні. Тому ми намагаємося відкласти кожну вільну копієчку на покупку житла, автомобіля, отримання освіти або на горезвісний «чорний день».

Читати далі

Чи можуть виселити з житла за борги по кредиту

Могут ли выселить из жилья за долги по кредиту в Украине. Чи можуть виселити з житла за борги по кредиту в Україні

«Мій дім – моя фортеця» – це не порожні слова. Ми облаштовуємо своє житло, вкладаємо в нього душу, час і кошти, щоб тривіальні чотири стіни перетворилися в затишне гніздо, де можна сховатися від будь-яких негараздів. У зв’язку з цим перспектива раптово опинитися на вулиці може налякати кожного. Якщо ж громадянин загруз в кредитних боргах, особливо – в іпотечних, страхи цілком можуть втілитися в реальність.

Читати далі

Як споживачу фінансових послуг захистити свої права

Как потребителю финансовых услуг защитить свои права. Як споживачу фінансових послуг захистити свої права

Ми живемо в епоху споживання. Варто визнати, що самодостатності як такої не існує, і кожен з нас гостро потребує послуг ззовні. Протягом дня ми можемо відвідати магазин, банк, заправку, проїхати в громадському транспорті, сто разів зателефонувати, витратити кіловати електроенергії і десятки літрів водопровідної води. Всі ці категорії послуг ми оплачуємо зі своєї кишені, отже, вправі розраховувати на високий рівень сервісу.

Читати далі

Україна починає боротьбу з фінансовими пірамідами

Украина начинает борьбу с финансовыми пирамидами. Україна починає боротьбу з фінансовими пірамідами

Багатий на неприємні сюрпризи минулий рік створив передумови для розвитку різних шахрайських схем. Надзвичайно активізувалися зловмисники, що пропонують швидкий заробіток втомленим від боротьби за виживання людям.

Читати далі

Інвестування в Україні: правила для новачків

Инвестирование в Украине: правила для новичков. Інвестування в Україні: правила для новачків

У сучасних реаліях фінансові можливості українців, безумовно, зведені до мінімуму. Серйозних інвесторів, які розпоряджаються великим капіталом, можна перерахувати на пальцях. Проте, практику «заначок» ніхто не відміняв, і в руках громадян зосереджено достатньо коштів, які можна і потрібно примножити.

Читати далі

Банкрутство в Україні: крах або нові можливості

Банкротство в Украине: крах или новые возможности. Банкрутство в Україні: крах або нові можливості

У минулі часи людину, яка визнала себе банкрутом, чекала незавидна доля. Повне розорення, незмивна ганьба, боргова яма, куля в голову – будь-який крок у бік виходу з кризової ситуації закінчувався тупиком.

Читати далі