Журнал Бробанк

Банківські вклади в Україні: переваги та недоліки

Банковские вклады в Украине: преимущества и недостатки. Банківські вклади в Україні: переваги та недоліки

Гроші обов’язково повинні працювати на нас, будь то солідний капітал або скромна сума, що збирається по копієчці з кожної зарплати. Заощадження, які ми зберігаємо вдома «під матрацом», не тільки не принесуть додаткової вигоди, але з часом ще й частково випаруються. Тому виною інфляція, яка повільно, але наполегливо знецінює наші накопичення. Один із способів зберегти кошти і при цьому заробити – розмістити депозит в одному з українських банків.

Читати далі

Як заробити в період пандемії

Как заработать в период пандемии. Як заробити в період пандемії

Рано чи пізно ми переможемо коронавірус – зрештою, людство стикалося і не з такими викликами. Але поки він б’є нас по всіх фронтах: забирає здоров’я і життя, заганяє в ізоляцію, позбавляє роботи і витягує останні копійки, що були відкладені на «чорний день». Держави страждають нарівні зі своїми громадянами – такого падіння світової економіки (близько 3%) не було з часів Великої депресії.

Читати далі

Виїзд за кордон з діючим кредитом

Выезд за границу с действующим кредитом. Виїзд за кордон з діючим кредитом

Незважаючи на карантинні обмеження, світ для українців відкритий в набагато більшій мірі, ніж ще кілька років тому. Впровадження безвізового режиму дозволило поглянути на закордонні подорожі з нового, більш перспективного боку. Але знайдену свободу переміщення можна легко втратити, якщо безвідповідально ставитися до кредитних зобов’язань.

Читати далі

Як обвал облікової ставки НБУ вплине на вартість кредитів

Как обвал учетной ставки НБУ повлияет на стоимость кредитов. Як обвал облікової ставки НБУ вплине на вартість кредитів

Потреба населення в позикових коштах зростає з кожним днем. І ця тенденція буде зберігатися до тих пір, поки не зміцниться підкошена пандемією економіка. Від масового оформлення кредитів громадян традиційно утримувала невиправдано висока вартість послуги. Але зараз ситуація може змінитися за рахунок стрімкого пом’якшення монетарної політики, яке впроваджує Нацбанк.

Читати далі

Іпотека в Україні: особливості та перспективи

Ипотека в Украине: особенности и перспективы. Іпотека в Україні: особливості та перспективи

Квартирне питання обійти неможливо. За твердженням класика, людей воно зіпсувало, але з іншого боку, можливість комфортного існування дорогого коштує. Зараз рідко зустрінеш сім’ї, де кілька поколінь живуть під одним дахом. І це правильно – кожна «ланка суспільства» повинна самостійно будувати своє життя. Але проблема окремої житлоплощі стоїть дуже гостро, враховуючи середній рівень добробуту українців.

Читати далі

Як не стати жертвою шахрайства

Как не стать жертвой мошенничества. Як не стати жертвою шахрайства

Споконвіку людство ділиться на дві категорії. Перша – на щастя, найчисленніша – порядні люди, що чесно заробляють собі на життя. І друга – шахраї всіх мастей, що невпинно витягають гроші з чужих кишень. У сучасному світі вартувати жертву в темній підворітті вже не потрібно, розвиток технологій надає аферистам необмежені можливості і простір для «творчості».

Читати далі

Вигідні покупки в «Чорну п’ятницю»

Выгодные покупки в Черную пятницу. Вигідні покупки в Чорну п'ятницю

Заповітна мрія кожного поважаючого себе шопоголіка – Black Friday, яка б тривала цілий рік. Для «покоління споживачів», в яке потроху перетворюється наше суспільство, слова «знижки», «акції», «розпродаж» звучать чарівною музикою. З іншого боку, покупка потрібного товару за низькою ціною – важливий елемент розумного планування та економії бюджету.

Читати далі

Куди поїхати на відпочинок восени 2020

Не секрет, що зараз ми переживаємо не найсприятливіший для різного роду подорожей період. Тим не менш, багато хто з наших співвітчизників не хоче пропускати благодатний оксамитовий сезон і твердо має намір поїхати у відпустку в далекі країни. Цих відчайдушних людей не лякає перспектива зараження новим вірусом і не відштовхують складності, що підстерігають на шляху.

Читати далі

Допомога малому та середньому бізнесу в умовах пандемії

Помощь малому и среднему бизнесу в условиях пандемии. Допомога малому та середньому бізнесу в умовах пандемії

Коронавірус нового типу завдав удару по всіх фронтах. Безпрецедентній за своїми масштабами «перевірці на міцність» піддалися всі сфери нашого життя – починаючи від міцності імунітету кожної окремої людини аж до стану світової економіки. Внаслідок падіння попиту на товари та послуги настали нелегкі часи і для приватних підприємців.

Читати далі

Кредитні канікули в Україні на час карантину

Кредитні канікули в Україні на час карантину. Кредитные каникулы в Украине на время карантина

Життя українців, і без того нелегке, різко ускладнилося з приходом коронавірусу. Більшість наших співвітчизників не має фінансової «подушки», щоб безболісно пережити карантинні обмеження, багато хто втратив роботу, а кредитні зобов’язання і зовсім перетворюють ситуацію в патову.

Читати далі