Кредитні картки без відсотків

Кредитна картка – це єдиний банківський фінансовий продукт, що насправді може бути безвідсотковим. Банки прив’язують до кредиток пільговий період, який надає можливість користуватися позиковими коштами без відсотків. Однак ви маєте розуміти механізм надання грейсу, та як саме функціонує пільга.

9 754 заявки за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк RED - 	 Кредитна картка Альфа-Банк RED
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 10%
Розгляд: 5 хв.
7 322 заявки за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк Выгода
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: 1%
Розгляд: 5 хв.
14 935 заявок за 30 днів
Кредитная карта ПриватБанк Универсальная онлайн-заявка
Макс. ліміт: 50 000 грн.
Ставка на рік: 43,2%
Пільг. період: До 55 днів
Обслуговування: 0 грн.
% на залишок: 7%
Розгляд: 15 хв.
7 347 заявок за 30 днів
Кредитная карта Forward Bank КОКО КАРД - Кредитна картка Forward Bank КОКО КАРД
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 48%
Пільг. період: До 90 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 5 хв.
12 805 заявок за 30 днів
Кредитная карта Идея Банк Card Blanche Blue онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 24%
Пільг. період: 0 днів
Обслуговування: 120 грн./рік
% на залишок: 10%
Розгляд: 1-15 хв.
10 838 заявок за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк Travel - Кредитна картка Альфа-Банк Travel
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 150 грн.
Бали: 3%
Розгляд: 5 хв.
12 703 заявок за 30 днів
Кредитная карта Монобанк онлайн-заявка
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 38,4%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 10 хв.
11 435 заявок за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк Максимум - Кредитна картка Альфа-Банк Максимум
Найкраща карта 2018
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 5 хв.
5 975 заявок за 30 днів
Кредитная карта Монобанк Iron Bank - Кредитна карта Монобанк Iron Bank
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 37,2%
Пільг. період: 1 місяць
Обслуговування: 500 грн./міс.
Милі: 20 за 1000
% на залишок: 10%
13 701 заявок за 30 днів
Кредитная карта Юнекс Банк ХочуКа онлайн-заявка
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 42%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 25%
Розгляд: 7 хвилин
10 028 заявок за 30 днів
Кредитная карта А-Банк Универсальная онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 44,4%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 15 хв.
10 592 заявок за 30 днів
Кредитная карта ПриватБанк Универсальная Голд
Макс. ліміт: 75 000 грн.
Ставка на рік: 42%
Пільг. період: До 55 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
% на залишок: 7%
Розгляд: 15 хв.
11 987 заявок за 30 днів
Кредитная карта Идея Банк Card Blanche White онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 48%
Пільг. період: До 92 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
Кешбек: До 3%
Розгляд: 1-2 хв.
10 230 заявок за 30 днів
Кредитна картка Райффайзен Банк Аваль Хочу картка
Макс. ліміт: 250 000 грн.
Ставка на рік: 45%
Пільг. період: До 57 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: Бали
Розгляд: 15 хв.
8 426 заявок за 30 днів
Кредитная карта Монобанк Platinum - Кредитна карта Монобанк Platinum
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 37,2%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 250 грн./міс.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 10 хв.

Що таке пільговий період

Пільговий, або грейс-період, – це термін, протягом якого власник кредитної картки може користуватися нею безвідсотково. Але є важлива умова – щоб пільга діяла, ви маєте ще до закінчення грейсу повністю погасити заборгованість, мінуса за рахунком бути не повинно.

Що ви повинні знати про пільгу та безвідсоткові кредитні карти:

 1. Пільговий період – поновлюваний. Тобто, коли закінчується один, за ним відразу починається інший. При грамотному використанні продукту можна постійно користуватися кредиткою та не сплачувати при цьому відсотки.
 2. Внесення щомісячних платежів – обов’язкова умова дії пільги. Період триває 55-60 днів, іноді – більше, тобто майже два місяці. Та позичальник повинен не забувати вносити платежі, хоча б у мінімальному розмірі. Якщо припуститися прострочення, пільга анулюється.
 3. Вкрай важливо закрити борг в повному обсязі ще до кінцевого терміну дії грейсу. Якщо цього не зробити, банк нарахує відсотки за всі 55-60 діб.
 4. Відсотками не обкладатимуться лише безготівкові операції, тобто оплата товарів і послуг. Якщо ж вам потрібна кредитна картка для зняття готівки, на пільгу не розраховуйте.

Кредитна картка з безвідсотковим періодом ніяк не відрізняється від інших, до яких грейс не підключений. Наявність пільги нітрохи не впливає на процентну ставку та доступний ліміт. При необхідності можна навіть при наявності поганої історії оформити кредитну карту та користуватися нею безкоштовно.

Як правильно вираховувати пільговий період

Із цим питанням потрібно звертатися до банку, що видав вам картку. Тільки він достеменно знає, яку саме схему використовує. Справа в тому, що фінансові установи застосовують неоднакові схеми, тому позичальники нерідко плутаються, не зі своєї провини нехтують термінами грейсу та зрештою вимушені сплачувати відсотки.

Клієнту важливо знати звітну дату, з якої саме починається термін дії пільги. Тобто, коли грейс-період складає 60 діб, а точкою відліку вважається 5 число місяця, потрібно відняти від цієї дати 60 діб – заключний день і буде терміном закінчення пільгового періоду.

Як банки можуть призначати звітну дату, що саме може нею бути:

 • день видання картки на руки позичальникові. Та не важливо, що ви активували її лише за два тижні, перший пільговий період вже давно діє;
 • день активації кредитної картки. Тобто, якщо ви активували карту 7 числа, відтепер цей день завжди буде звітною датою усіх пільгових періодів;
 • день здійснення першої платіжної операції.

Ваш банк може використовувати будь-яку схему. Щоб не заплутатися, обов’язково уточнюйте при виданні картки, як саме ви можете відстежувати дату закінчення пільгового періоду та як правильно її вираховувати.

Краще буде взагалі не займатися самостійними розрахунками, а доручити банкові доносити до вас потрібну інформацію. Дані про точний ліміт можуть відображатися в Інтернет-банку, який в будь-якому разі варто підключати під час оформлення кредитки. Крім того, багато фінансових установ регулярно надсилають позичальникам СМС-повідомлення зі зазначенням мінімального щомісячного платежу та датою закінчення пільгового періоду.

Які саме банки випускають кредитні картки з пільговим періодом

На сайті Бробанк.уа зібрані кращі кредитні карти, що випускаються банками України. Серед них багато варіантів саме з можливістю безкоштовного користування грошима. Такі продукти випускає Альфа-Банк, ПриватБанк, Райффайзен. В свою чергу, Банк ПУМБ пропонує один з найтриваліших грейсів, його клієнти можуть аж 62 дні користуватися лінією кредиту безкоштовно.

На що, крім наявності пільгового періоду, варто звертати увагу при виборі карти:

 • відсоткова ставка. За статистикою, далеко не всі громадяни, що оформлюють кредитні картки з грейсом, фактично ним користуються. Цілком можливо, що вам доведеться-таки сплачувати відсотки, тому буде добре, якщо вони будуть невисокими;
 • скільки саме коштує обслуговування картки, бо банки зазвичай беруть плату один раз на рік;
 • чи пропонує фінансова установа будь-який додатковий функціонал, наприклад, це можуть бути кредитні карти з кешбеком, з нарахуванням прибутку на залишок власних коштів та ін.

Правила оформлення кредитної картки з пільгою

Порядок дій є ідентичним для всіх кредиток. Розгляньте кредитні карти, представлені на цьому сайті, оберіть оптимальний варіант та можете приступати до оформлення. Обов’язково поцікавтеся, чи влаштовуєте ви цей банк у якості позичальника, чи можете надати повний комплект необхідних документів. Для зручності потенційних позичальників всі карти на порталі Бробанк.уа супроводжуються докладним описом, усю необхідну інформацію ви можете знайти на цьому сайті.

Обравши карту, ви можете відразу за нею звертатися. Кредитні картки онлайн без відсотків видають багато банків, а Інтернет полегшує процес оформлення, в результаті чого клієнт отримує картку за один візит до офісу.

Потрібно заповнити форму заявки, вказати всі необхідні дані та очікувати на результат розгляду. Якщо заявка схвалена, позичальник збирає необхідні документи та йде до банку одержувати кредитку на руки. Після цього її необхідно активувати (менеджер докладно розповість, як це зробити).

Як гасити борг в пільговий період

Наприклад, ви здійснили велику покупку в 1 000 гривень та оплатили її карткою 7 квітня. При цьому пільговий період почав дію 2 квітня, 2-е число – початок відліку за умовами банку.

Виходячи з цього, якщо пільга триває 55 діб і почалася 2 квітня, грейс закінчиться 27 травня. До цього часу позичальник повинен повністю закрити мінус по картці, тоді він виконає зобов’язання, й відсотки не будуть нараховані.

Зверніть увагу, що в травні у позичальника виникне необхідність внесення щомісячного платежу. Наприклад, за умовами він вноситься до 20-го числа кожного місяця. Якщо банк вказує, що платіж має становити щонайменше 5%, то позичальник повинен покласти на рахунок 5% від 1 000, тобто не менше ніж 50 гривень (можна й більше). При цьому не має значення, що пільговий період закінчиться вже через тиждень, платежу уникнути не вдасться.

Якщо позичальник не вклався у встановлений банком пільговий період, а мінус за рахунком не закритий, банк вже наступного дня нарахує відсотки за всі дні користування грошима.

Якщо ж ви вклалися в грейс та закрили заборгованість, на наступний день після закінчення першого пільгового періоду можете відразу починати користуватися наступними, також без відсотків.

Чи буде кредитка взагалі безкоштовною

Позичальник має можливість не сплачувати відсотки, але повністю безкоштовною кредитна карта не буде, інакше банківська установа взагалі не зацікавлена в її випуску. За що ще може братися сплата:

 • за переведення коштів у готівку. Крім того, ці операції не потрапляють під дію грейсу;
 • деякі банки беруть плату за підключення СМС-інформування та онлайн-банку;
 • за зняття власних коштів;
 • за обслуговування (зазвичай плата стягується раз на рік).

Таким чином, зовсім безкоштовною картка не буде, але наявність пільгового періоду дає можливість зменшення значної частини витрат. Ставка по картах може сягати 30-40% та вище, й буде добре, якщо ви зможете уникнути необхідності її оплачувати.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.