Швидкі кредитні картки

Банки підлаштовуються під потреби позичальників та схиляються до випуску моментальних кредитних карток, які насправді можна швидко отримати навіть в день звернення. Такі карти нічим не відрізняються від стандартних. Ви так само можете користуватися поновлюваною лінією та безвідсотковим пільговим періодом. Лише умови видання дещо змінюються.

9 754 заявки за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк RED - 	 Кредитна картка Альфа-Банк RED
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 10%
Розгляд: 5 хв.
7 322 заявки за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк Выгода
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: 1%
Розгляд: 5 хв.
13 701 заявок за 30 днів
Кредитная карта Юнекс Банк ХочуКа онлайн-заявка
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 42%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 25%
Розгляд: 7 хвилин
7 347 заявок за 30 днів
Кредитная карта Forward Bank КОКО КАРД - Кредитна картка Forward Bank КОКО КАРД
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 48%
Пільг. період: До 90 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 5 хв.
11 435 заявок за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк Максимум - Кредитна картка Альфа-Банк Максимум
Найкраща карта 2018
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 5 хв.
10 838 заявок за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк Travel - Кредитна картка Альфа-Банк Travel
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 150 грн.
Бали: 3%
Розгляд: 5 хв.
12 805 заявок за 30 днів
Кредитная карта Идея Банк Card Blanche Blue онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 24%
Пільг. період: 0 днів
Обслуговування: 120 грн./рік
% на залишок: 10%
Розгляд: 1-15 хв.
10 230 заявок за 30 днів
Кредитна картка Райффайзен Банк Аваль Хочу картка
Макс. ліміт: 250 000 грн.
Ставка на рік: 45%
Пільг. період: До 57 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: Бали
Розгляд: 15 хв.
12 703 заявок за 30 днів
Кредитная карта Монобанк онлайн-заявка
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 38,4%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 10 хв.
10 028 заявок за 30 днів
Кредитная карта А-Банк Универсальная онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 44,4%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 15 хв.
11 987 заявок за 30 днів
Кредитная карта Идея Банк Card Blanche White онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 48%
Пільг. період: До 92 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
Кешбек: До 3%
Розгляд: 1-2 хв.
8 426 заявок за 30 днів
Кредитная карта Монобанк Platinum - Кредитна карта Монобанк Platinum
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 37,2%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 250 грн./міс.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 10 хв.
10 592 заявок за 30 днів
Кредитная карта ПриватБанк Универсальная Голд
Макс. ліміт: 75 000 грн.
Ставка на рік: 42%
Пільг. період: До 55 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
% на залишок: 7%
Розгляд: 15 хв.
14 935 заявок за 30 днів
Кредитная карта ПриватБанк Универсальная онлайн-заявка
Макс. ліміт: 50 000 грн.
Ставка на рік: 43,2%
Пільг. період: До 55 днів
Обслуговування: 0 грн.
% на залишок: 7%
Розгляд: 15 хв.
5 975 заявок за 30 днів
Кредитная карта Монобанк Iron Bank - Кредитна карта Монобанк Iron Bank
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 37,2%
Пільг. період: 1 місяць
Обслуговування: 500 грн./міс.
Милі: 20 за 1000
% на залишок: 10%

Особливості швидких кредитних карт

Їх ключова властивість – швидкість обробки заявки та видання безпосередньо самого платіжного засобу. Банки максимально прискорюють процес оформлення, щоб клієнт за 1-2 доби зміг отримати кредитку та користуватися нею на свій розсуд.

Що повинен знати позичальник про швидкі кредитки:

 • найчастіше для оформлення потрібний мінімальний пакет документів. Ви можете отримати кредитну картку лише за паспортом або за паспортом плюс ІПН. Довідки за такими програмами зазвичай не потрібні, інакше процес видання не можна було б назвати терміновим;
 • підвищені відсоткові ставки. Банк видає кредитну картку в експрес-режимі, не вимагаючи при цьому довідок, не здійснюючи досконального аналізу платоспроможності клієнта. Це призводить до підвищених ризиків, які закладаються в процентну ставку;
 • низький ліміт. Це також пов’язано зі швидкістю обробки заявки та з тим, що фінансова установа не вимагає довідки про доходи. Оскільки ризики зависокі, банк не може видати велику суму. Навіть якщо ви бачите, що за програмою надається до 100 000 гривень, насправді можна отримати схвалення лише на 10 000.

Ситуація така ж, як і з готівковими експрес-кредитами. Якщо позичальник отримує гроші швидко та не надає довідок, кошти завжди видаються в невеликій сумі та під збільшений відсоток. Таким чином, користуватися подібними продуктами варто тільки при виникненні негайної потреби, коли позикові кошти потрібні дуже терміново.

Як саме банк розглядає позичальника та призначає ліміт

Заявки на швидкі кредитні картки приймаються через Інтернет і розглядаються в оперативному режимі. Кредитній організації достатньо декількох хвилин, щоб винести попереднє рішення за заявкою. Однак, на деякий термін воно так і залишиться попереднім.

Як триває процес розгляду:

 1. Банк отримує заявку від громадянина. На цьому етапі до роботи залучається автоматичний скоринг. Анкета відразу ним обробляється, програма здійснює запит кредитної історії. Якщо анкетні дані правдиві і достатні, система дає попереднє схвалення. Скоринг працює швидко, тому й відповіді надходять за декілька хвилин в будь-який час доби.
 2. Банк телефонує клієнту. Часом обходиться і без цього, але буде краще підготуватися до дзвінка. Менеджер проведе додаткову співбесіду. Його завдання – виявити всі можливі спроби шахрайства. Якщо ж нічого підозрілого не віднайшлося, клієнта запрошують до відділення за отриманням готової картки. Коли ж ви подаєте заявку в робочий час офісу, дзвінок менеджера може пролунати відразу ж після попереднього схвалення.
 3. Заявник приходить до офісу, зручного саме для нього, та приносить з собою всі необхідні документи. Тут проводиться ідентифікація клієнта, а документи перевіряються на справжність. Якщо й тут обходиться без нарікань, схвалення стає остаточним, обидві сторони підписують договір.

Зверніть увагу, що не завжди карта видається відразу. Банк потребує часу на її виготовлення. В одній організації це займає 1-2 доби, в іншій – 3-5 і більше. Деякі пропонують моментальний випуск кредитки, але такі варіанти є винятковістю на ринку.

Під час заповнення заявки клієнт обов’язково вказує відомості про свою роботу та дохід. Ці дані не підтверджуються довідками, тому беруться до відома тільки зі слів позичальника. На підставі оцінки платоспроможності призначається розмір кредитної лінії.

Якщо фінансова установа зазначає, що її карта може мати ліміт до 100 000 гривень, навіть не розраховуйте на граничну суму. У експрес-режимі видаються карти з лімітом не більше ніж 10 000 – 20 000 гривень, але з перспективою збільшення в процесі активного користування.

Для того, щоб банк збільшував початковий невеликий ліміт, потрібно регулярно користуватися кредитною картою та без нарікань сплачувати щомісячні платежі. В такому випадку кредитна організація побачить, що позичальник добропорядний і активний, тому лінія буде поступово збільшуватися.

Якщо вам схвалили скромний ліміт, не поспішайте відмовлятися від пропозиції. Надалі ви зможете вплинути на ситуацію, і банк перегляне лінію в бік збільшення.

Як обрати швидку карту

На сайті Бробанк.уа зібрані пропозиції банків, де оформити термінову кредитну картку можна через онлайн-заявку. Для зручності потенційних позичальників підібрана вся інформація про програми кредитування, це допоможе обрати оптимальний варіант і ознайомитися з вимогами до позичальників. На сайті зібрані кращі кредитні карти, що випускаються банками України.

На що звертати увагу при виборі:

 • дивіться на точні вимоги банків до позичальників і документів. Якщо ви не відповідаєте цим параметрам або не можете принести повний пакет документів, цей варіант виключається;
 • дивіться на терміни розгляду заявки. Обирайте організацію, де швидко отримати картку не є проблемою. Добре, якщо попереднє рішення буде оголошено протягом 5-10 хвилин;
 • процентна ставка. Вона може бути щомісячною або щоденною. Безперечно, краще вибрати фінансову установу, що пропонує найкращі умови;
 • додаткові витрати позичальника. Кредитні організації можуть стягувати плату за обслуговування, яка зазвичай береться раз на рік, надавати платні Інтернет-банкінг і SMS-інформування;
 • чи надаються додаткові бонусні програми. Наприклад, це можуть бути кредитні картки з кешбеком, як в Альфа Банку. Кредитки, на яких можна зберігати власні кошти й отримувати на них прибуток, як в Приватбанку та ін.;
 • якщо ви плануєте знімати гроші, дивіться на розмір комісії за цю операцію. І зверніть увагу на карткові продукти банку ПУМБ, який пропонує найкращу кредитну карту для зняття готівки – ця операція здійснюється без комісії;
 • чи надає банк пільговий період. Це – термін, протягом якого позичальник може користуватися лінією кредиту безкоштовно. Більшість банків України підключають цю опцію до своїх кредиток.

Якщо ви вибрали оптимальний варіант, приступайте до оформлення. Щоб оформити кредитну картку швидко, потрібно просто заповнити анкету та відправити її на розгляд. Незабаром банк надасть відповідь. Якщо раптом прийде негативне рішення, просто виберіть іншу пропозицію й так само відправте заявку на видачу. Відповіді приходять швидко, тому багато часу все це не відніме.

Після отримання картки

Отримавши картку на руки, потрібно її активувати. Після цього клієнт отримає доступ до всіх можливих операцій. З активацією вам обов’язково допоможе співробітник банку. Якщо ви не плануєте користуватися лінією кредиту тут і зараз, можете активувати її пізніше.

При отриманні картки зверніть увагу на розмір мінімального щомісячного платежу. Якщо по кредитці з’явиться мінус, виникне необхідність оплати заборгованості. Позичальник щомісяця до призначеної банком дати вносить на рахунок суму, не меншу за мінімально дозволену. Точний розмір регулює власник картки і сплачує так, як йому зручно.
Обов’язково підключіть Інтернет-банкінг, завдяки йому ви зможете відстежувати операції, здійснювати платежі та ін.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.