Кредитні картки з мінімальним відсотком

Банки України пропонують різноманітні умови обслуговування кредитних карт. Поміж десятків варіантів можна знайти найкращі кредитки з мінімальним відсотком та низькою платою за обслуговування. А деякі банки взагалі пропонують позичальникам цілком безкоштовне користування кредитною лінією.

9 754 заявки за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк RED - 	 Кредитна картка Альфа-Банк RED
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 10%
Розгляд: 5 хв.
7 322 заявки за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк Выгода
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: 1%
Розгляд: 5 хв.
11 435 заявок за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк Максимум - Кредитна картка Альфа-Банк Максимум
Найкраща карта 2018
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 5 хв.
10 028 заявок за 30 днів
Кредитная карта А-Банк Универсальная онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 44,4%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 15 хв.
13 701 заявок за 30 днів
Кредитная карта Юнекс Банк ХочуКа онлайн-заявка
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 42%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 25%
Розгляд: 7 хвилин
14 935 заявок за 30 днів
Кредитная карта ПриватБанк Универсальная онлайн-заявка
Макс. ліміт: 50 000 грн.
Ставка на рік: 43,2%
Пільг. період: До 55 днів
Обслуговування: 0 грн.
% на залишок: 7%
Розгляд: 15 хв.
12 703 заявок за 30 днів
Кредитная карта Монобанк онлайн-заявка
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 38,4%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 10 хв.
12 805 заявок за 30 днів
Кредитная карта Идея Банк Card Blanche Blue онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 24%
Пільг. період: 0 днів
Обслуговування: 120 грн./рік
% на залишок: 10%
Розгляд: 1-15 хв.
10 592 заявок за 30 днів
Кредитная карта ПриватБанк Универсальная Голд
Макс. ліміт: 75 000 грн.
Ставка на рік: 42%
Пільг. період: До 55 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
% на залишок: 7%
Розгляд: 15 хв.
10 230 заявок за 30 днів
Кредитна картка Райффайзен Банк Аваль Хочу картка
Макс. ліміт: 250 000 грн.
Ставка на рік: 45%
Пільг. період: До 57 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: Бали
Розгляд: 15 хв.
11 987 заявок за 30 днів
Кредитная карта Идея Банк Card Blanche White онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 48%
Пільг. період: До 92 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
Кешбек: До 3%
Розгляд: 1-2 хв.
10 838 заявок за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк Travel - Кредитна картка Альфа-Банк Travel
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 150 грн.
Бали: 3%
Розгляд: 5 хв.
7 347 заявок за 30 днів
Кредитная карта Forward Bank КОКО КАРД - Кредитна картка Forward Bank КОКО КАРД
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 48%
Пільг. період: До 90 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 5 хв.
5 975 заявок за 30 днів
Кредитная карта Монобанк Iron Bank - Кредитна карта Монобанк Iron Bank
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 37,2%
Пільг. період: 1 місяць
Обслуговування: 500 грн./міс.
Милі: 20 за 1000
% на залишок: 10%
8 426 заявок за 30 днів
Кредитная карта Монобанк Platinum - Кредитна карта Монобанк Platinum
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 37,2%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 250 грн./міс.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 10 хв.

Хто може оформити кредитну карту під найнижчий відсоток?

Банки встановлюють відсоткові ставки в залежності від ступеня ризиків неповернення. Якщо ризик мінімальний, то ставка буде низькою. Якщо ризик підвищений, то він закладається у відсоток, та переплата буде більшою.

Є такі категорії позичальників, яким доступні ліпші умови обслуговування в рамках усіх кредитних продуктів:

 1. Зарплатні клієнти. Наприклад, у випадку, якщо ви одержуєте заробітну плату на карту Приватбанку, розгляньте його пропозиції: кредитні картки Універсальні стандартного типу або типу Голд. Банк може відстежити дохід такого позичальника, може побачити, де він працює та який саме стаж має на поточній посаді. І ці відомості є цілком достовірними. Завдяки цьому встановлюється мінімальна ставка за кредитною карткою.
 2. Постійні позичальники. Якщо ви колись брали кредит у будь-якому банку та вдало його погасили, має сенс і за кредитною карткою також звернутися в цей же банк. Постійним клієнтам із позитивною репутацією завжди встановлюються найвигідніші ставки. Це може стосуватися також і вкладників.
 3. Особи з позитивною кредитною історією. Багато хто з громадян України мали раніше проблеми з погашенням кредитних боргів, тому клієнтів із позитивною репутацією не так вже й багато. Фінансові установи цінують саме таких позичальників й готові пропонувати їм якнайкращі умови кредитування.

Якщо вас пов’язували якісь позитивні договірні відносини з банком, краще до нього й звернутися в першу чергу. Є всі підстави вважати, що саме вам буде призначений найнижчий відсоток.

Чим більше документів, тим нижча ставка

Якщо ви бажаєте оформити кредитну карту з низькою процентною ставкою, готуйтеся надати розширений пакет документів. Багато які банки України ладні видати кредитку й за наявністю самого лише паспорта, але власне за такими програмами найчастіше й встановлюються підвищені ставки. Винятки – якщо мова йде про зарплатного або постійного клієнта.

Якщо ви маєте можливість надати довідку про доходи, вибирайте саме той банк, який видає карти при її наявності. Довідка підтверджує сам факт працевлаштування та вказує на реальний дохід громадянина після оподаткування. Фінансова установа зможе об’єктивніше оцінити заявника та переконатися в його чесності. Завдяки цьому банк встановлює мінімальний відсоток.

Як оформити кредитку з маленьким відсотком

Фахівці Brobank.ua вивчили пропозиції банків України та виявили кредитні карти, які видаються за оптимальними умовами. На цій сторінці ви бачите найвигідніші пропозиції сегменту. Всі кредитки – діючі. Можна вивчити варіанти та відразу взятися за оформлення найцікавішого продукту.

Порядок оформлення карти через онлайн-заявку:

 1. Вибрати картку, перейти на форму онлайн-заявки та заповнити всі її пункти. Банк попросить вказати дані про себе, про свою роботу, інші боргові зобов’язання та ін. У кожної організації є своя анкета, єдиної форми не існує.
 2. Очікування відповіді. Якщо ви розглядаєте швидкі кредитні картки, що видаються протягом дня, скоріше за все ставка за ними буде високою – такою є плата за терміновість. Стандартні варіанти з низькими ставками видаються трохи довше, тому що банк ретельніше аналізує заявника. Тому після відправки заявки потрібно чекати на дзвінок представника банку, який проведе співбесіду за телефоном, і тільки після цього буде винесене рішення. Це може зайняти 2-3 робочих дня.
 3. Якщо ж прийшло схвалення, потрібно зібрати всі необхідні для видачі кредитки документи й принести їх у відділення фінансової установи. Тут документи перевіряються, звіряється особа заявника, після чого складається кредитний договір.

Кредитна картка – продукт, що вимагає випуску. Банку потрібний певний час, щоб виготовити пластик і нанести на нього дані власника. Це може зайняти 3-5 днів, іноді – більше. Точний термін очікування оголосить менеджер.

Оформлення кредитної картки з пільговим періодом

Кредитні картки банків України можуть бути й зовсім безкоштовними. Багато які фінансові установи підключають до кредиток, що випускаються, пільговий період, протягом якого можна користуватися позиковими коштами безкоштовно. Саме така опція пропонується Альфа Банком, Приватбанком, банком Райффайзен та іншими.

Якщо ж ви хочете користуватися кредитною карткою без відсотків, обирайте продукт, до якого підключається поновлювальний пільговий період.

Пільговий період – це термін в 55-60 днів (в кожному банку він різний). Якщо позичальник до закінчення цього періоду повністю закриє заборгованість, відсотки не нараховуються. Що найприємніше – майже завжди пільга відновлювальна. Закрили ви борг в межах одного пільгового періоду – відразу маєте можливість користуватися наступним.

Про процентні ставки по кредитних картках

Щоб оформити кредитну картку під низький відсоток, потрібно розуміти, як взагалі відбувається встановлення процентної ставки. Банки застосовують дві схеми:

 1. Встановлюють однаковий річний відсоток на всі операції. Так, наприклад, Альфа-Банк по кредитній карті Максимум встановлює ставку за всі операції розміром у 39,99% річних.
 2. Встановлюють різний річний відсоток в залежності від виду проведеної операції. Наприклад, за операції переведення коштів в готівку – 40%, за безготівкові операції – 35%. За такої схеми переведення в готівку завжди обходиться дорожче, та й дія пільгового періоду на нього доволі часто не поширюється.
 3. Встановлюється щомісячний відсоток. Наприклад, за класичною універсальною карткою ПриватБанку – 3,6% на місяць на поточну суму заборгованості.

Обираючи банк, уважно вивчайте схему призначення ставки. Якщо ви розумієте, що будете часто знімати гроші через банкомати, обирайте банк, який не встановлює занадто великі комісії або відсотки на цю операцію.

Окрім того, невелика місячна ставка може виявитися оманливою. Наприклад, ті ж 3,6% в місяць у перерахунку на рік – 43,2%. Цю ставку ніяк не можна назвати вигідною, є й дешевші пропозиції.

Поради позичальникам

 1. Якщо ви хочете встановити мінімальний відсоток по кредитній картці, готуйтеся надати розширений пакет документів, до якого буде входити довідка про доходи мінімум за 3 або 6 місяців.
 2. Обирайте кредитну карту з пільговим періодом, тоді у вас з’явиться можливість користуватися грошима банку без відсотків.
 3. У першу чергу розглядайте пропозиції вже знайомих фінансових установ, де ви розміщували вклади, брали кредити або обслуговуєтеся в якості зарплатного клієнта.
 4. Якщо банк вказує діапазон процентної ставки, наприклад, 30-40% річних, краще буде орієнтуватися на верхню межу, бо саме її призначають найчастіше.
 5. Розгляньте кредитки підвищеного класу обслуговування, бо за ними часто встановлюють менші відсотки. Такі є в Альфа Банку, Приватбанку та інших організаціях.

Якщо ви маєте негативне досьє, на гарні умови не розраховуйте. Банки взагалі не поспішають видавати кредитні карти потенційним клієнтам з поганою історією, а якщо й видають, то ставки по них встановлюють підвищені – так вони покривають власні ризики.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.