Дебетові картки

Категории
19 240 заявок за 30 днів
Дебетовая карта ПриватБанк Социальная - Дебетова карта ПриватБанк Соціальна
Краща дебетова карта
% на залишок: 0%
Кешбек: до 20%
Вартість: 0 грн.
Зняття готівки: 0 грн.
СМС-інформ.: 0 грн.
Розстрочка: Так
11 435 заявок за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк Максимум - Кредитна картка Альфа-Банк Максимум
Найкраща карта 2018
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 5 хв.
12 805 заявок за 30 днів
Кредитная карта Идея Банк Card Blanche Blue онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 24%
Пільг. період: 0 днів
Обслуговування: 120 грн./рік
% на залишок: 10%
Розгляд: 1-15 хв.
11 987 заявок за 30 днів
Кредитная карта Идея Банк Card Blanche White онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 48%
Пільг. період: До 92 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
Кешбек: До 3%
Розгляд: 1-2 хв.
12 703 заявок за 30 днів
Кредитная карта Монобанк онлайн-заявка
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 38,4%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 10 хв.
13 701 заявок за 30 днів
Кредитная карта Юнекс Банк ХочуКа онлайн-заявка
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 42%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 25%
Розгляд: 7 хвилин
10 230 заявок за 30 днів
Кредитна картка Райффайзен Банк Аваль Хочу картка
Макс. ліміт: 250 000 грн.
Ставка на рік: 45%
Пільг. період: До 57 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: Бали
Розгляд: 15 хв.
14 935 заявок за 30 днів
Кредитная карта ПриватБанк Универсальная онлайн-заявка
Макс. ліміт: 50 000 грн.
Ставка на рік: 43,2%
Пільг. період: До 55 днів
Обслуговування: 0 грн.
% на залишок: 7%
Розгляд: 15 хв.
10 592 заявок за 30 днів
Кредитная карта ПриватБанк Универсальная Голд
Макс. ліміт: 75 000 грн.
Ставка на рік: 42%
Пільг. період: До 55 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
% на залишок: 7%
Розгляд: 15 хв.
10 838 заявок за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк Travel - Кредитна картка Альфа-Банк Travel
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 150 грн.
Бали: 3%
Розгляд: 5 хв.
10 028 заявок за 30 днів
Кредитная карта А-Банк Универсальная онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 44,4%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 15 хв.

На порталі Бробанк.уа представлені дебетові картки найбільших банків України. Дебетівка – це прекрасна заміна готівки, яка не тільки допомагає захистити грошові кошти в разі крадіжки або втрати гаманця, але й дозволяє економити на звичних покупках і примножити свій капітал завдяки різним програмам (Cash Back, нарахування відсотків на залишок, бонуси і знижки від магазинів-партнерів).

Переваги дебетових карт

Дебетова карта – це банківський платіжний інструмент, який використовується для оплати покупок в торгово-сервісних підприємствах і онлайн-магазинах, а також для зняття готівки в банкоматній мережі. Власник дебетівки може розпоряджатися грошовими коштами в межах доступного залишку на картковому рахунку.

На відміну від карт з дозволеним овердрафтом і кредитних карт, за звичайними дебетовими картками не допускається використання позикових коштів. Проте, в деяких випадках можлива поява несанкціонованого (технічного) овердрафту.

Основні переваги дебетових карт:

 • подача онлайн-заявки на випуск карти в будь-який час, не виходячи з дому;
 • доставка готової карти кур’єром в зручне клієнту місце (багато великих банків України надають таку можливість);
 • не потрібно носити з собою готівку, що дозволяє вберегти її від втрати або крадіжки (якщо загублена картка, її можна оперативно заблокувати через колл-центр емітента, зберігши в безпеці грошові кошти на рахунку);
 • доступ до кредитних продуктів банку на пільгових умовах для активних користувачів дебетових карт, а також для зарплатних клієнтів;
 • можливість керувати коштами за допомогою каналів дистанційного банківського обслуговування без відвідування відділення;
 • цілодобовий доступ до своїх грошей, що знаходяться на розрахунковому рахунку;
 • швидке отримання і відправка грошових переказів близьким людям;
 • СМС-інформування про всі операції за рахунком (за умови підключення такої послуги);
 • оплата покупок одним дотиком завдяки технології безконтактних платежів (PayPass, payWave та інші), а також платежі за допомогою смартфона (взагалі без використання картки);
 • нарахування відсотків за умови підтримання встановленого банком середньомісячного залишку на картці (в останній час рівень цього доходу порівнянний зі ставкою, яка пропонується за депозитами, однак клієнт може в будь-який час користуватися своїми коштами, на відміну від вимог при розміщенні строкових вкладів);
 • отримання кешбека (повернення на рахунок частини витраченої суми), а також знижки та спеціальні пропозиції від партнерів фінустанови-емітента і платіжної системи. Чим вище категорія платіжної картки, тим більше привілеїв доступно клієнту (цілодобова консьєрж-служба, страхування в зарубіжних поїздках, терміновий випуск картки та видача готівки за кордоном, відвідування бізнес-залів аеропортів по всьому світу, подовжена гарантія на оплачені карткою товари, випуск додаткових дебетівок для близьких людей, закриті розпродажі тощо).

На сьогоднішній день українські банки пропонують своїм клієнтам дебетові картки, випущені на базі міжнародних систем Mastercard і Visa. Таким платіжним інструментом можна користуватися як на території країни, так і за її межами.

Як вибрати дебетову карту

На нашому сайті представлені платіжні картки найбільших і надійних фінустанов України. Кожен картковий продукт супроводжується детальним описом. Ви можете порівняти умови їх випуску і обслуговування (включаючи вимоги до клієнтів та документів, наявність бонусного функціоналу), підібрати оптимальний варіант і відразу ж надіслати онлайн-заявку на відкриття карткового рахунку.

На що необхідно звернути увагу:

 1. Можливість подачі заявки на дебетову карту в онлайн-режимі, не виходячи з дому або не залишаючи робоче місце.
 2. Вартість обслуговування. Банки стягують плату за обслуговування карткового рахунку щомісяця або щорічно. У деяких випадках комісія відсутня, однак, можливо, доведеться заплатити за випуск «пластика».
 3. Послуга кур’єрської доставки готової карти. Це – дуже зручна і сучасна опція. Клієнт може вибирати зручне місце і час для отримання карти і підписання договору.
 4. Вартість СМС-інформування та користування дистанційними банківськими сервісами (Internet-банкінг, мобільний додаток, SMS-банк та ін.). Буває, що банк не стягує плату за обслуговування карти, однак встановлює високу комісію за доступ до додаткових сервісів, а інший – бере плату за річне обслуговування (яка здається значною), але всі інші сервіси пропонує абсолютно безкоштовно. Тоді буде доцільно підрахувати, в якому випадку економія виявиться більшою.
 5. Комісія за зняття готівки. Як правило, банки не стягують комісію за отримання готівки у власній банкоматній мережі та АТМ партнерів. Щоб не переплачувати за цю операцію і довго не шукати потрібний банкомат, перевагу варто віддати фінустановам з розгалуженою мережею терміналів самообслуговування і великою кількістю банків-партнерів.
 6. Ліміти на отримання готівки. Якщо збираєтеся використовувати дебетову карту для зняття в банкоматі великих сум, зверніть увагу на встановлені банком добові і місячні ліміти на отримання готівки. Як правило, при перевищенні цієї межі з клієнта стягується істотна плата.
 7. Кешбек, бонуси, відсотки на залишок. При наявності такого функціоналу, активно користуючись картою, можна непогано заощадити на повсякденних покупках і примножити свій капітал.

Як оформити дебетову картку через Інтернет

Скористайтеся вітриною карткових продуктів на сайті Бробанк.уа, проаналізуйте і порівняйте дебетові карти українських банків і підберіть оптимальний варіант. Потім залишиться виконати кілька простих кроків:

 1. Заповнити онлайн-заявку і відправити її на розгляд.
 2. Дочекатися рішення банку. З клієнтом зв’яжеться оператор для уточнення деяких питань і узгодження місця і дати отримання готової карти.
 3. Забрати «пластик» в найближчому відділенні або у кур’єра і підписати договір на відкриття карткового рахунку. При собі потрібно мати необхідні документи (як правило, паспорт, ІПН, пенсійне посвідчення).
 4. Активувати дебетову карту на сайті банку або через колл-центр (якщо вона видається в неактивному стані).