Журнал

Що вигідніше: взяти кредит або кредитну карту

Что выгоднее: взять кредит или кредитную карту. Що вигідніше: взяти кредит або кредитну карту

Життя завжди ставить нас перед вибором, і фінансові питання – не виняток. Якщо не вистачає грошей, їх можна або заробити, або де-небудь зайняти. Швидше за все, за великою сумою доведеться йти в банк, і знову потрібно буде вибирати: кредит або кредитна карта?

Читати далі

Чому банки відмовляють у видачі кредиту

Почему банки отказывают в выдаче кредита. Чому банки відмовляють у видачі кредиту

Процес отримання кредиту – як прогулянка по тонкому льоду, ніколи не знаєш, чим закінчиться. Здавалося б, і заробітна плата вище середньої по країні, і кредитна історія не підкачала, а від банку приходить категорична відмова…

Читати далі

Які документи потрібні для отримання кредитної картки

Какие документы нужны для получения кредитной карты. Які документи потрібні для отримання кредитної картки

В останні роки кредитки впевнено перемагають у боротьбі за уми українців і за почесне місце в їхніх гаманцях. Без сумніву, навіть запеклому скептику стало ясно, що в цивілізованому світі немає більш зручного інструменту для розрахунків. Тим більше, що гроші на оплату покупок ми беремо не зі своєї кишені, а з банківської.

Читати далі

Види кредитів

Виды кредитов. Види кредитів

В останні роки українці почали більше довіряти банкам. Ті ж, у свою чергу, ведуть активну роботу з розширення асортименту привабливих кредитних програм. Очевидно, що неспеціалісту буде досить складно розібратися у всьому цьому різноманітті. А вже специфічні властивості кредитів і зовсім залишаються для нього таємницею за сімома печатками.

Читати далі

Кредити на ремонт

Кредиты на ремонт. Кредити на ремонт

Будинок – це абсолютна територія сім’ї, той теплий маленький світ, який ми створюємо для себе і своїх близьких. Щастя в будинку, безумовно, не залежить від проржавілої сантехніки або напівстершихся шпалер, але жити все ж приємніше в комфортних умовах. Тому ми знову і знову занурюємося в процес облаштування затишного «гніздечка».

Читати далі

Що таке кредитний скоринг

Что такое кредитный скоринг. Що таке кредитний скоринг

Отримання кредиту можна порівняти з лотереєю – ніколи не знаєш, схвалять тобі позику або відмовлять без пояснення причин. Для людини, яка щиро вважає себе добропорядним позичальником і бажаним клієнтом для будь-якого банку, відмова стає повною несподіванкою і справжнім шоком.

Читати далі

Що таке кредитний ліміт

Что такое кредитный лимит. Що таке кредитний ліміт

Забавним словом «кредитка» ми звикли називати банківські картки – платіжний інструмент, який впевнено витісняє з наших гаманців купюри. Погодьтеся, що розплачуватися кредитною карткою однаково зручно як в онлайн-магазині, так і в найближчому супермаркеті. Головне, щоб кошти не закінчилися в самий незручний момент.

Читати далі

Як швидше погасити кредит

Как быстрее погасить кредит. Як швидше погасити кредит

Перед жителями розвинених країн світу ніколи не постає дилема: брати кредит або почекати і накопичити грошей самостійно? Без найменших коливань позикові кошти використовуються для покупки нерухомості, автомобіля, оплати навчання або різних послуг.

Читати далі

Як не платити кредит

Как не платить кредит. Як не платити кредит

Фінансовий ринок України, незважаючи на безліч поточних проблем, зробив за останні роки величезний крок вперед в сегменті кредитування. Наслідком прориву стала спрощена система видачі позик, яка призвела до помітного зростання економічної активності населення.

Читати далі