Журнал

Допомога малому та середньому бізнесу в умовах пандемії

Помощь малому и среднему бизнесу в условиях пандемии. Допомога малому та середньому бізнесу в умовах пандемії

Коронавірус нового типу завдав удару по всіх фронтах. Безпрецедентній за своїми масштабами «перевірці на міцність» піддалися всі сфери нашого життя – починаючи від міцності імунітету кожної окремої людини аж до стану світової економіки. Внаслідок падіння попиту на товари та послуги настали нелегкі часи і для приватних підприємців.

Читати далі

Кредитні канікули в Україні на час карантину

Кредитні канікули в Україні на час карантину. Кредитные каникулы в Украине на время карантина

Життя українців, і без того нелегке, різко ускладнилося з приходом коронавірусу. Більшість наших співвітчизників не має фінансової «подушки», щоб безболісно пережити карантинні обмеження, багато хто втратив роботу, а кредитні зобов’язання і зовсім перетворюють ситуацію в патову.

Читати далі

Кредит готівкою під розписку

Кредит наличными под расписку. Кредит готівкою під розписку

Гроші, як відомо, мають властивість закінчуватися в самий незручний момент. Процес їх пошуку – завдання з багатьма невідомими. В принципі, ланцюжок давно відпрацьований: спочатку ми звертаємося до родичів, потім – до знайомих, після йдемо в банк. Але система може дати збій, і ми ризикуємо залишитися без фінансової підтримки. Де ще можна позичити грошей?

Читати далі

Де взяти гроші на відпочинок

Где взять деньги на отдых. Де взяти гроші на відпочинок

Залишився позаду важкий трудовий рік, і всі наші думки присвячені майбутній довгоочікуваній відпустці. Не так важливо, в якому форматі вона пройде: чи буде це дорогий заморський курорт, похід в гори, заміська дача або модний нині екотуризм. Головне – повне «перезавантаження» втомленого організму, позитивні емоції і яскраві враження.

Читати далі

Де взяти гроші на весілля

Где взять деньги на свадьбу. Де взяти гроші на весілля

Народження нової сім’ї – це нетривіальна подія, яка повинна залишитися в пам’яті назавжди. На відміну від інших свят, які переходять з року в рік, весілля буває раз в житті (або, у всякому разі, до цього треба прагнути). Отже, святкування передбачає особливий розмах і тягне за собою чималі витрати. Так і починають переплітатися любов і горезвісне «фінансове питання».

Читати далі

Що вигідніше: взяти кредит або кредитну карту

Что выгоднее: взять кредит или кредитную карту. Що вигідніше: взяти кредит або кредитну карту

Життя завжди ставить нас перед вибором, і фінансові питання – не виняток. Якщо не вистачає грошей, їх можна або заробити, або де-небудь зайняти. Швидше за все, за великою сумою доведеться йти в банк, і знову потрібно буде вибирати: кредит або кредитна карта?

Читати далі

Чому банки відмовляють у видачі кредиту

Почему банки отказывают в выдаче кредита. Чому банки відмовляють у видачі кредиту

Процес отримання кредиту – як прогулянка по тонкому льоду, ніколи не знаєш, чим закінчиться. Здавалося б, і заробітна плата вище середньої по країні, і кредитна історія не підкачала, а від банку приходить категорична відмова…

Читати далі

Які документи потрібні для отримання кредитної картки

Какие документы нужны для получения кредитной карты. Які документи потрібні для отримання кредитної картки

В останні роки кредитки впевнено перемагають у боротьбі за уми українців і за почесне місце в їхніх гаманцях. Без сумніву, навіть запеклому скептику стало ясно, що в цивілізованому світі немає більш зручного інструменту для розрахунків. Тим більше, що гроші на оплату покупок ми беремо не зі своєї кишені, а з банківської.

Читати далі

Види кредитів

Виды кредитов. Види кредитів

В останні роки українці почали більше довіряти банкам. Ті ж, у свою чергу, ведуть активну роботу з розширення асортименту привабливих кредитних програм. Очевидно, що неспеціалісту буде досить складно розібратися у всьому цьому різноманітті. А вже специфічні властивості кредитів і зовсім залишаються для нього таємницею за сімома печатками.

Читати далі

Кредити на ремонт

Кредиты на ремонт. Кредити на ремонт

Будинок – це абсолютна територія сім’ї, той теплий маленький світ, який ми створюємо для себе і своїх близьких. Щастя в будинку, безумовно, не залежить від проржавілої сантехніки або напівстершихся шпалер, але жити все ж приємніше в комфортних умовах. Тому ми знову і знову занурюємося в процес облаштування затишного «гніздечка».

Читати далі