Журнал

Безакцептне списання коштів з картки: як уникнути

Безакцептное списание средств с карты: как избежать. Безакцептне списання коштів з картки: як уникнути

Рух коштів на карті має на увазі операції, які не можуть проходити без відома власника. Це стосується і списання грошей фінансовою організацією. У будь-якому випадку клієнт повинен визнати платіжну вимогу законною і дозволити зняти потрібну суму зі свого рахунку. Проте, банки і МФО часто списують кошти без дозволу і окремого розпорядження власника карти.

Читати далі

Лізинг: у чому вигода для фізичних осіб

Лизинг: в чем выгода для физических лиц. Лізинг: у чому вигода для фізичних осіб

Для українців споживче кредитування давно стало звичним явищем і зручним способом придбати будь-яке майно (від міксера до квартири) за гроші банку. Однак не всі знають, що залучити фінансування для вирішення поточних питань можна також за допомогою лізингу – методу, що поєднує стандартну позику, розстрочку та оренду. До недавнього часу цей спосіб був доступний виключно юридичним особам, але сьогодні кожен зацікавлений громадянин може взяти в лізинг транспортний засіб.

Читати далі

Мікрокредити в Україні за новими правилами

Микрокредиты в Украине по новым правилам. Мікрокредити в Україні за новими правилами

Економічні кризи і потрясіння якнайкраще підстьобують ринок «швидких» позик. Тому не дивно, що відносно новий спосіб кредитування став для нас звичним явищем і відмінною можливістю роздобути потрібну суму.

Читати далі

Як «антиколекторський» закон змінить долю боржників

Как антиколлекторский закон изменит участь должников. Як антиколекторський закон змінить долю боржників

Не секрет, що стягнення боргів в Україні перетворилося на бізнес – надзвичайно успішний і прибутковий, що балансує на межі законності (а іноді і переступає цю межу), але незмінно процвітаючий. При цьому боржники опиняються в незавидному становищі: об’єктивна неможливість виконати зобов’язання посилюється пресингом і психологічним тиском з боку колекторських служб.

Читати далі

Банківські вклади в Україні: переваги та недоліки

Банковские вклады в Украине: преимущества и недостатки. Банківські вклади в Україні: переваги та недоліки

Гроші обов’язково повинні працювати на нас, будь то солідний капітал або скромна сума, що збирається по копієчці з кожної зарплати. Заощадження, які ми зберігаємо вдома «під матрацом», не тільки не принесуть додаткової вигоди, але з часом ще й частково випаруються. Тому виною інфляція, яка повільно, але наполегливо знецінює наші накопичення. Один із способів зберегти кошти і при цьому заробити – розмістити депозит в одному з українських банків.

Читати далі

Як заробити в період пандемії

Как заработать в период пандемии. Як заробити в період пандемії

Рано чи пізно ми переможемо коронавірус – зрештою, людство стикалося і не з такими викликами. Але поки він б’є нас по всіх фронтах: забирає здоров’я і життя, заганяє в ізоляцію, позбавляє роботи і витягує останні копійки, що були відкладені на «чорний день». Держави страждають нарівні зі своїми громадянами – такого падіння світової економіки (близько 3%) не було з часів Великої депресії.

Читати далі

Виїзд за кордон з діючим кредитом

Выезд за границу с действующим кредитом. Виїзд за кордон з діючим кредитом

Незважаючи на карантинні обмеження, світ для українців відкритий в набагато більшій мірі, ніж ще кілька років тому. Впровадження безвізового режиму дозволило поглянути на закордонні подорожі з нового, більш перспективного боку. Але знайдену свободу переміщення можна легко втратити, якщо безвідповідально ставитися до кредитних зобов’язань.

Читати далі

Як обвал облікової ставки НБУ вплине на вартість кредитів

Как обвал учетной ставки НБУ повлияет на стоимость кредитов. Як обвал облікової ставки НБУ вплине на вартість кредитів

Потреба населення в позикових коштах зростає з кожним днем. І ця тенденція буде зберігатися до тих пір, поки не зміцниться підкошена пандемією економіка. Від масового оформлення кредитів громадян традиційно утримувала невиправдано висока вартість послуги. Але зараз ситуація може змінитися за рахунок стрімкого пом’якшення монетарної політики, яке впроваджує Нацбанк.

Читати далі

Іпотека в Україні: особливості та перспективи

Ипотека в Украине: особенности и перспективы. Іпотека в Україні: особливості та перспективи

Квартирне питання обійти неможливо. За твердженням класика, людей воно зіпсувало, але з іншого боку, можливість комфортного існування дорогого коштує. Зараз рідко зустрінеш сім’ї, де кілька поколінь живуть під одним дахом. І це правильно – кожна «ланка суспільства» повинна самостійно будувати своє життя. Але проблема окремої житлоплощі стоїть дуже гостро, враховуючи середній рівень добробуту українців.

Читати далі

Як не стати жертвою шахрайства

Как не стать жертвой мошенничества. Як не стати жертвою шахрайства

Споконвіку людство ділиться на дві категорії. Перша – на щастя, найчисленніша – порядні люди, що чесно заробляють собі на життя. І друга – шахраї всіх мастей, що невпинно витягають гроші з чужих кишень. У сучасному світі вартувати жертву в темній підворітті вже не потрібно, розвиток технологій надає аферистам необмежені можливості і простір для «творчості».

Читати далі