Кредитні картки з поганою кредитною історією

Отримати кредитну картку, маючи погану кредитну історію, досить складно. Далеко не кожен банк ризикне зв’язатися з клієнтом, який раніше допускав прострочення платежів. Проте знайти такий лояльний банк можна. Якщо ж порівнювати з позиками готівкою, то кредитні картки за наявності негативної КІ отримати навіть простіше.

9 754 заявки за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк RED - 	 Кредитна картка Альфа-Банк RED
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 10%
Розгляд: 5 хв.
7 322 заявки за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк Выгода
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: 1%
Розгляд: 5 хв.
11 435 заявок за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк Максимум - Кредитна картка Альфа-Банк Максимум
Найкраща карта 2018
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 5 хв.
14 935 заявок за 30 днів
Кредитная карта ПриватБанк Универсальная онлайн-заявка
Макс. ліміт: 50 000 грн.
Ставка на рік: 43,2%
Пільг. період: До 55 днів
Обслуговування: 0 грн.
% на залишок: 7%
Розгляд: 15 хв.
10 592 заявок за 30 днів
Кредитная карта ПриватБанк Универсальная Голд
Макс. ліміт: 75 000 грн.
Ставка на рік: 42%
Пільг. період: До 55 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
% на залишок: 7%
Розгляд: 15 хв.
11 987 заявок за 30 днів
Кредитная карта Идея Банк Card Blanche White онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 48%
Пільг. період: До 92 днів
Обслуговування: Від 0 грн.
Кешбек: До 3%
Розгляд: 1-2 хв.
10 230 заявок за 30 днів
Кредитна картка Райффайзен Банк Аваль Хочу картка
Макс. ліміт: 250 000 грн.
Ставка на рік: 45%
Пільг. період: До 57 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: Бали
Розгляд: 15 хв.
12 703 заявок за 30 днів
Кредитная карта Монобанк онлайн-заявка
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 38,4%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 10 хв.
12 805 заявок за 30 днів
Кредитная карта Идея Банк Card Blanche Blue онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 24%
Пільг. період: 0 днів
Обслуговування: 120 грн./рік
% на залишок: 10%
Розгляд: 1-15 хв.
13 701 заявок за 30 днів
Кредитная карта Юнекс Банк ХочуКа онлайн-заявка
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 42%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 25%
Розгляд: 7 хвилин
10 028 заявок за 30 днів
Кредитная карта А-Банк Универсальная онлайн-заявка
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 44,4%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 15 хв.
5 975 заявок за 30 днів
Кредитная карта Монобанк Iron Bank - Кредитна карта Монобанк Iron Bank
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 37,2%
Пільг. період: 1 місяць
Обслуговування: 500 грн./міс.
Милі: 20 за 1000
% на залишок: 10%
10 838 заявок за 30 днів
Кредитная карта Альфа-Банк Travel - Кредитна картка Альфа-Банк Travel
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 150 грн.
Бали: 3%
Розгляд: 5 хв.
7 347 заявок за 30 днів
Кредитная карта Forward Bank КОКО КАРД - Кредитна картка Forward Bank КОКО КАРД
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 48%
Пільг. період: До 90 днів
Обслуговування: 0 грн.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 5 хв.
8 426 заявок за 30 днів
Кредитная карта Монобанк Platinum - Кредитна карта Монобанк Platinum
Макс. ліміт: 100 000 грн.
Ставка на рік: 37,2%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 250 грн./міс.
Кешбек: До 20%
Розгляд: 10 хв.

Ставлення банків до громадян з поганою КІ

До таких клієнтів банки ставляться негативно. Це й зрозуміло: людина вже брала десь кредити та прострочила їх. І не можна виключати, що ситуація не повториться. Але ступінь зіпсованості досьє буває досить різною:

 1. Якщо людина має відкриті прострочення. У такій ситуації розраховувати на схвалення кредитної картки не варто. Банк бачить, що громадянин не платить іншій організації, тому однозначно відмовить йому у своїх послугах.
 2. Якщо прострочення перевищували 90 днів, але на сьогоднішній день вони погашені. Такий клієнт також є проблемним, особливо якщо справа дійшла до судових розглядів. Пробувати оформлювати кредитки можна, але на схвалення занадто не розраховуйте.
 3. Якщо прострочення тривали 60-90 днів. Історія доволі погана, але занадто негативною її назвати не можна. За таких обставин можна звернутися в лояльний банк і отримати схвалення.
 4. Невеликі закриті прострочення, які тривали не більше 30-60 днів. Подібне порушення не є тяжким, тому можна пробувати подавати заявки до різних фінансових установ.

Але навіть якщо прострочення були досить незначними, краще буде звернутися до лояльного банку. Великі державні кредитні організації намагаються взагалі не зв’язуватися з громадянами, які мають негативне досьє. Наприклад, до Ощадбанку звертатися марно. Райффайзен теж не особливо шанує подібних заявників, але якщо надати довідку про доходи, за умови невагомих порушень схвалення отримати таки можна.

Обирайте для оформлення лояльні банки або користуйтеся спеціальними сервісами підбору кредитних карт. Тоді отримати картку при наявності поганої кредитної історії буде доволі реально.

Особливості карт, виданих при наявності поганої кредитної історії

Подібні картки будуть дещо відрізнятися від тих, що оформлюють дисципліновані позичальники. Насамперед це стосується ліміту. Якщо позичальник має негативну кредитну історію, банк не схвалить йому велику лінію. Він не відмовить у виданні кредитки, але лінія може не перевищити й 10 000 гривень.

Невеликий ліміт — це взагалі-то непогано. Фінансова організація в принципі могла би й не зв’язуватися з вами, запросто відмовивши у виданні позики. Але вона вирішила дати шанс заявникові та схвалив кредитку, просто встановив по ній невелику лінію, щоб знизити власні ризики. Якщо клієнт доведе свою благонадійність, буде користуватися картою та щомісяця вносити платежі без нарікань, лінія незабаром буде переглянута у бік збільшення. Зростання ліміту проводиться поступово аж до гранично можливого за діючою програмою.

Інші особливості кредитних карток при наявності негативного досьє заявника:

 1. Багато фінансовіх установ видають кредитні картки за паспортом, не вимагаючи довідок. Але, маючи негативне досьє, краще буде скористатися пропозицією з довідками. Їх наявність робить банк більш лояльним, та ймовірність схвалення буде набагато вищою.
 2. Процентна ставка буде вища за середню. Якщо клієнт має негативне досьє, на вигідні умови укладення договору він може навіть не розраховувати. Ризики кредиторів завжди закладаються в ставки, тому вони будуть завищеними.
 3. Краще не робити запити на моментальні карти або картки, які видаються в експрес-режимі. За такими продуктами банки не встигають зробити ретельний аналіз заявника, тому нерідко відмовляють відразу, як тільки отримають дані про негативне кредитне минуле громадянина.

Як оформити кредитну карту з зіпсованою КІ

На сайті Бробанк.уа зібрані найкращі кредитні картки банків України. На цій сторінці ви бачите пропозиції найбільш лояльних організацій, які випускають карти та можуть схвалити їх видачу при негативному досьє громадянина. Оформляються кредитні картки онлайн, подати заявку в кредитну організацію можна відразу через портал Бробанк.

Процес отримання кредитної картки:

 1. Розгляньте добірку пропозицій для клієнтів з негативною КІ. Для зручності вибору кожен продукт супроводжується докладним описом, зазначенням вимог до позичальника та його документів. Оберіть один або відразу декілька варіантів.
 2. Подайте онлайн-заявку на випуск картки, вкажіть свої особисті та контактні дані.
 3. Чекайте на розгляд. В описанні кожного продукту зазначено, через який приблизно час банк дає відповідь. Оскільки мова йде про заявника з негативною КІ, швидше за все йому будуть телефонувати для проведення додаткової співбесіди, тому тримайте телефон увімкненим.
 4. Якщо фінансова установа надіслала попереднє схвалення, ви маєте зібрати всі необхідні для видання картки документи та відвідати банківське відділення. Після звірки особистості та перевірки документів схвалення стає остаточним, відбувається підписання договору та видача картки.

Отримати карту при наявності негативного досьє складно, тому ймовірність негативного рішення доволі висока. Якщо ви отримали відмову, просто оберіть іншу кредитну карту з переліку на цій сторінці та знову спробуйте подати заявку, тільки вже іншому кредитору. Кожен банк встановлює свої критерії до позичальників, тому рішення можуть бути досить різними.

Поради позичальникам

Якщо кредитна історія дуже сильно зіпсована, краще відразу вибрати 2-3 варіанти оформлення, щоб процес був швидшим. Тільки банки при цьому повинні бути різними. Можете звертатися за виданням карт по черзі, а можете – відразу відправити заявки в усі обрані організації. Дійте, як вам буде зручно.

Якщо подаєте анкети по черзі, спочатку зверніться до найпривабливішого банку, а вже після нього – в інший. Якщо подаєте анкети відразу в різні організації, очікуйте на рішення від усіх них. По надходженні відразу декількох схвалень погодьтеся на видачу саме тієї кредитки, яка вас влаштовує найбільше. Наприклад, це може бути карта з мінімальною ставкою, або та, до якої підключена більш вагома лінія кредиту.

Не поспішайте подавати численні заявки. Якщо їх буде забагато, це може викликати підозру, та ваша кредитна історія стане ще гіршою. Оптимальний варіант – 2-3 звернення.

Інші поради:

 • якщо ви можете надати довідки, вибирайте варіанти з їх наявністю. За такими програмами ймовірність позитивної відповіді завжди вища;
 • не домагайтеся великого ліміту. По-перше, вам його не схвалять. По-друге, громадянин з поганою КІ, який просить багато, може викликати подив і підозру в шахрайстві (отримає гроші та не поверне їх). Банк візьме під сумнів його фінансову грамотність і через це може відмовити;
 • розглядайте кредитні картки без відсотків, до яких підключається пільговий період. Завдяки відсутності відсотків виплатити борг буде простіше. Ризики ще більш ускладнити кредитне досьє будуть зменшені;
 • якщо банк приймає рішення швидко, лише за декілька хвилин, отримати схвалення при поганій історії за такою програмою буде складніше. Експрес-карти зазвичай видаються тільки благонадійним клієнтам. Таким чином, якщо поспішати нікуди, зупиняйте свій вибір на стандартних пропозиціях із терміном розгляду – декілька годин або діб.

Якщо вам схвалили кредитну карту, обов’язково користуйтеся нею без нарікань. Позитивні дані будуть занесені в історію кредитування, тому зрештою вона стане більш привабливою.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.