Банки-партнери Альфа-Банку

Банки-партнери Альфа-Банку

З розвитком цифрових технологій, які планомірно змінюють світ, людина отримує нові можливості буквально на кожному кроці. В сфері фінансових взаємовідносин оплата готівкою йде в тінь, віддаючи пальму першості безготівковим розрахункам.

Банківські картки та електронні гаманці є практично у кожного, а переваги використання цих платіжних інструментів очевидні, тим більше що до них додаються різні бонуси, знижки і кешбек. Все йде до того, що незабаром ми можемо забути, як виглядають справжні купюри.

Поки цього не сталося, ми все ж використовуємо готівку, хоч і в меншому обсязі, ніж раніше. У зв’язку з цим може гостро вставати питання зняття грошових коштів, і, по можливості, без комісії. Зрозуміло, це – не проблема для жителя центрального району мегаполісу, до послуг якого – відділення всіляких фінустанов і банкомати на вибір. Тим же, хто проживає на околицях або в дрібних населених пунктах України, зняти готівкові кошти на пільгових умовах часто просто ніде.

Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 150 грн.

Brobank.уа розповість про партнерські відносини між банками, завдяки яким клієнти отримують можливість користуватися послугами «чужих» банкоматів абсолютно безкоштовно. За приклад візьмемо популярний в нашій країні Альфа-Банк.

Обслуговування клієнтів

Під своєю нинішньою назвою Альфа-Банк почав завоювання українського ринку в 2001 році. Результатом фінансової діяльності та активної соціальної позиції стало заслужене входження в десятку кращих банків України. Універсальна комерційна структура охоплює всі сегменти банківської сфери і лідирує за ключовими показниками – від розмірів активів до отриманого прибутку і рівня надійності.

Альфа-Банк є однією з найбільших фінансових компаній в Україні

Мережа відділень Альфа-Банку є однією з найпотужніших і розгалужених в країні, вона простягається на всі без винятку великі міста і обласні центри і налічує 221 пункт обслуговування. У кожному з них фізичні, юридичні особи, а також приватні підприємці можуть розраховувати на отримання сучасних банківських послуг:

 • відкриття рахунків (поточних і депозитних);
 • оформлення платіжних карток (Visa, Mastercard, «Простір»);
 • розрахунково-касове обслуговування;
 • обмін валюти;
 • грошові перекази (Western Union, Swift, Альфа-Переказ);
 • кредитні програми;
 • підключення мобільного та Інтернет-банкінгу та ін.

Що стосується банкоматів Альфа-Банку, ще чотири роки тому їх налічувалося всього 215 по всій країні. Але, починаючи з 2016 року, який ознаменувався злиттям з Укрсоцбанком, клієнти обох фінустанов можуть знімати гроші без комісії в банкоматах об’єднаної мережі, а їх загальна кількість зросла до 764 АТМ. Всі вони знаходяться в місцях, які доступні для відвідування цілодобово.

Альфа-Банк активно просуває на українському ринку технологічні новинки. Йому належить ініціатива встановлення першого в країні безконтактного банкомату. Пристрій, який розмістили у Львові, дозволяє знімати готівкові кошти, не вставляючи картку (Mastercard PayPass) в картоприймач. Також у відділеннях банку можна зустріти банкомати з функцією cash-in. Прийом готівки забезпечує погашення кредитів і поповнення карткових рахунків.

Зняття грошей

Власникам карток Альфа-Банку доступні наступні способи виведення коштів без зняття відсотків і прихованих платежів:

Знімайте гроші без комісії та обмежень двічі на місяць!

 1. Банківське відділення. У касі філії клієнт може зняти готівку без обмежень за сумою два рази на місяць. Наступні звернення приведуть до нарахування комісій, які розраховуються індивідуально. Для успішного проведення операції при собі необхідно мати пластикову карту і паспорт.
 2. Банкомат. Безвідсоткове зняття грошей з рахунку доступно клієнту фінустанови в будь-якій точці країни і залежить від індивідуального пакету послуг і класу карти.
 3. Приклади обмежень:

  • пакет Platinum Black Plus – 50000 гривень;
  • пакет Comfort – 5000 гривень (для власників зарплатних карт – 10000 гривень);
  • пакет Platinum Black – 30000 гривень (для учасників зарплатних проектів – 90000 гривень).

  Перевищення ліміту призведе до нарахування комісії (1,5% від суми плюс 20 гривень).

  Макс. сума: 300 000 грн.
  Ставка: Від 35,3%
  Термін кредиту: До 72 міс.
  Мін. сума: 5 000 грн.
 4. Термінал видачі. Актуальний варіант для використання за кордоном. Картами Альфа-Банку Visa і Mastercard можна користуватися при оплаті товарів і послуг, а знімати готівку – в терміналі. Послуга далеко не безкоштовна: комісія за переведення в готівку залежить від типу карти і тарифікації пакету (до 4%), вартість виконання валютної операції – 1% від суми, а конвертація відбувається за поточним курсом банку.

Партнерство між банками

Фінансові установи України, навіть великі, не завжди можуть запропонувати своїм клієнтам достатню кількість пристроїв для безперебійного зняття готівки. При цьому в «рідному» банкоматі власник картки може проводити операції безкоштовно, а за використання «чужого» – знімаються певні відсотки. Щоб компенсувати дефіцит банкоматів і забезпечити більш комфортні умови клієнтам, фінансові організації об’єднуються в партнерські мережі. Тарифікація зняття грошей у банках-партнерах повністю відповідає правилам «рідної» фінустанови.

Укрсоцбанк та Альфа-Банк мають велику спільну мережу банкоматів

Завдяки злиттю найтісніші партнерські зв’язки у Альфа-Банку утворилися з Укрсоцбанком, тепер їх загальна мережа банкоматів здатна задовольнити зростаючі запити клієнтів, а умови переведення в готівку коштів повністю ідентичні. Крім того, реорганізація внутрішніх процесів привела Альфа-Банк до об’єднання з цілою низкою українських організацій під егідою процесингового центру «Простір».

Всі банки-учасники мережі налагоджують випуск карт з відповідним логотипом, а їх власникам надається можливість пільгового обслуговування в банкоматах всіх партнерських організацій.

Макс. сума: 750 000 грн.
Ставка: До 3,3%
Термін кредиту: До 84 міс.
Мін. сума: 5 000 грн.

Основні гравці мережі «Простір» та банки-партнери Альфа-Банку

 • ПУМБ;
 • ПриватБанк;
 • Ощадбанк;
 • Банк «Південний»;
 • Райффайзен Банк Аваль;
 • ОТП Банк;
 • Полікомбанк;
 • Правекс-Банк;
 • Укргазбанк та ін.

Пластикові карти «Простір» від Альфа-Банку випускаються безкоштовно, але за їх обслуговування стягується щомісячна комісія в розмірі 10 гривень. Плату анулюють, якщо виконано одну з умов:

 • залишок на рахунку не менше 20000 гривень;
 • 8 транзакцій протягом місяця;
 • оплата карткою покупок на суму від 2000 гривень.

З картки «Простір» можна знімати готівку без відсотків у будь-якому банкоматі світу, місячний ліміт становить 5000 гривень.

Місячний ліміт на зняття готівки з картки

Переваги партнерських відносин

 1. Відсутність додаткових комісій.
 2. Висока швидкість проведення операцій.
 3. Зменшення навантаження на відділення банків.
 4. Поліпшення комунікації між фінансовими організаціями.

Таким чином, співпраця і налагодження партнерських зв’язків має значення не тільки для самих банків, а й надає очевидні вигоди нам – споживачам їх послуг. Фінустанови отримують можливість не витрачати зайві кошти на установку і обслуговування банкоматів, а клієнти можуть зняти готівку без комісії в найближчому партнерському АТМ і не витрачати час на пошуки «рідного». Заслуга ж Альфа-Банку полягає в тому, що він одним з перших в країні усвідомив економічну доцільність об’єднання і почав укладати партнерські договори.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.