Рrivat24 клієнт банк – вхід і реєстрація

Рrivat24 клієнт банк

Прогрес не стоїть на місці, в тому числі і в сфері банківського обслуговування. Інформація як найважливіша цінність сучасного світу є дуже вразливою субстанцією, яка потребує захисту, особливо якщо це стосується такої делікатної сфери, як фінансове благополуччя. Обслуговування клієнтів через інтернет стало проривною технологією, що забезпечує абсолютну конфіденційність передачі інформації і безумовну зручність для користувачів.

Увійти в Приват24

Будь-який Інтернет-банкінг пропонує великий перелік послуг, що збігається з лінійкою продуктів фінустанови: від контролю за переміщенням фінансів до більш складних операцій (оформлення карт, відкриття депозитів, погашення кредитів тощо). При цьому комісія за багато операцій, що здійснені онлайн, буде істотно менше, ніж при зверненні до відділення.

Brobank.уа розповість про найпопулярніший вітчизняний Інтернет-банк Рrivat24, його функціональні можливості та переваги, а також правила користування та реєстрації.

Кредитная карта Альфа-Банк Максимум - Кредитна картка Альфа-Банк Максимум
Найкраща карта 2018
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: Від 0 грн.

Приват24 – що це

Інтернет-банкінг з’явився в Україні ще в середині 90-х років, однак у той час технологія була доступна тільки юридичним особам, і лише в 2001 році ПриватБанк надав всім своїм клієнтам можливість дистанційного керування коштами, випустивши сервіс Рrivat24. Інноваційна послуга припала до смаку споживачам і надала новий поштовх розвитку самого банку, який сьогодні займає лідируючі позиції на українському ринку за розміром активів і клієнтської бази.

Інтернет-банкінг Приват24 працює цілодобово

За умови доступу в Інтернет ви можете цілодобово отримувати цілий ряд фінансових послуг без відвідування відділення банку.

 1. Грошові перекази: внутрішньобанківські між власними рахунками, переказ коштів клієнтам Приватбанку і стороннім фінансовим організаціям (на картки Mastercard, Visa, рахунки Liqpay, за допомогою систем Western Union, MoneyGram, PrivatMoney, Unistream та ін.).
 2. Оплата всіх комунальних платежів – швидко і без черг.
 3. Управління кредитами і депозитами: оформлення, поповнення, погашення. Фізичні особи мають постійний доступ до інформації про стан своїх рахунків та виписок за ними.
 4. Купівля квитків по всіх напрямках на літак, поїзд або автобус. Крім маршруту клієнт може замовляти конкретне місце і додаткові послуги. Квиток буде дійсний в електронному вигляді завдяки наявності QR-коду.
 5. Функція замовлення таксі, яка доступна жителям 20 найбільших міст нашої країни. Додаткові зручності: вибір типу поїздки і найкращого способу оплати.
 6. Поповнення рахунків мобільних операторів – миттєво і більш ніж в 100 країнах.
 7. Додатки для Android і iPhone відкривають доступ до Мобільного банку – зручного і простого у використанні.

Всі фінансові операції – від найпростіших до найскладніших – здійснюються в Рrivat24 буквально за лічені хвилини, а з меню розбереться навіть дитина.

Макс. ліміт: 50 000 грн.
Ставка на рік: 43,2%
Пільг. період: До 55 днів
Обслуговування: 0 грн.

Реєстрація в сервісі

Фізичні особи можуть зареєструватися в Приват24 кількома способами.

Перший з них має на увазі візит до відділення банку, де операціоніст виконає за вас цю процедуру.

Другий – дистанційний варіант оформлення через Інтернет. Для цього слід перейти на офіційний сайт банку і виконати наступні дії:

 • ввести номер телефону, продовжити роботу натисканням кнопки «Далі» або «Реєстрація»;
 • на вкладці, що з’явилася, необхідно вказати той телефонний номер, який прив’язаний до карти Приватбанку (таким чином він буде прикріплений до вашого персонального кабінету);
 • ввести електронну адресу, останні чотири цифри номера пластикової карти, пароль (найбільш надійний варіант – шестизначний код з цифр і латинських букв);
 • натиснути «Продовжити»;
 • прийняти СМС з кодом, який вводиться в форму в наступному вікні;
 • авторизація закінчена, вхід в систему здійснюється за допомогою введення пароля, логіна і коду.

Зареєструватися в сервісі можна через банкомат ПриватБанку

Третій спосіб – з допомогою банкомату – призначений для клієнтів, які не можуть пройти реєстрацію через комп’ютер.

Послідовність кроків:

 • вставити в банкомат карту Приватбанку, ввести ПІН-код;
 • в меню послідовно вибирати «Банківські послуги» – «Інтернет-банк» – «Реєстрація Privat24/зміна пароля»;
 • ввести номер телефону, прив’язаного до даної карти;
 • набрати код, отриманий в SMS, натиснути кнопку «Далі»;
 • прийняти чек з паролем для входу в систему, логіном ж служить телефонний номер, що використовується при реєстрації;
 • з метою додаткового захисту пароль слід змінити при першому вході в Приват24.
Макс. ліміт: 75 000 грн.
Ставка на рік: 42%
Пільг. період: До 55 днів
Обслуговування: Від 0 грн.

Реєстрація для юридичних осіб

Клієнт-банк є окремим сервісом, найбільшим в Україні, призначеним безпосередньо для бізнесу. Ведення справ цілодобово, в режимі онлайн з будь-якої точки світу в рази підвищує ефективність управління будь-якою організацією.

Підприємці, як і фізичні особи, можуть реєструватися в Рrivat24 у дистанційному режимі.

 1. Зайти на сайт, натиснути кнопку «Зареєструватися».
 2. Вказати телефонний номер.
 3. Ввести отриманий код, пароль, логін, адресу, номер рахунку організації або підприємства.
 4. Після процедури верифікації (перевірки особи) доступ до системи буде відкрито.

С Приват24 контролировать баланс счета - просто!

Функціонал клієнт-банку Приват24 повністю вкладається в концепцію сучасного ведення бізнесу. До послуг корпоративних клієнтів – і два пароля для захисту конфіденційності (постійний та динамічний), і електронний підпис, і зберігання документів безпосередньо на сервері банку, і шифрування даних за допомогою SSL-протоколу, а здійснювати необхідні дії можна у всіх операційних системах і браузерах.

Рrivat24 в смартфоні

Мобільний банківський сервіс для iOS- і Android-пристроїв можна скачати в магазині додатків. Набір функцій і можливостей такий же, як і на сайті:

 • реєстрація в системі;
 • автоматизовані платежі всіх видів;
 • переказ коштів, поповнення рахунків;
 • обслуговування кредитів і депозитів;
 • контроль карткового балансу;
 • придбання квитків на різні види транспорту;
 • цілодобовий зв’язок зі співробітниками банку за допомогою чату, Skype, електронних листів, телефонних дзвінків і багато іншого.
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 150 грн.

Банківський додаток пропонується користувачам на трьох мовах (українська, російська, англійська). Встановлюється на будь-які мобільні пристрої, а єдиною умовою його безперебійної роботи є доступ до мережі Інтернет.

При цьому приватність переданої інформації знаходиться в цілковитій безпеці навіть при підключенні до безкоштовних мереж Wi-Fi – всі дані в обов’язковому порядку шифруються. Додатковим засобом захисту є розрив зв’язку в разі довготривалої відсутності активності клієнта. Ця послуга стане у нагоді в разі крадіжки або втрати пристрою.

Усі ваші дані надійно захищені завдяки системі

Також ПриватБанк пропонує набір мобільних додатків, що відповідають різноманітним потребам клієнтів: «Скарбничка», «Мої вклади», «Бонус плюс», «Кредитна історія», «SMS-банкінг» та ін.

Таким чином, управління фінансами з особистого кабінету Рrivat24 – це простий і приємний процес, що не вимагає витрат часу та зайвих зусиль. Завдяки багаторівневій системі безпеки система надійно захищена від усіх видів шахрайства, а разом з нею під надійним захистом знаходяться і ваші гроші.

Цілодобова служба підтримки допоможе оперативно вирішити будь-яку проблему, що виникла. На сьогоднішній день близько 6,5 мільйонів українців успішно користуються послугами живого Інтернет-банку Приват24 з його безкоштовним підключенням і обслуговуванням, а також високим рівнем сервісу.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.