ПриватБанк: конфіскат будинку

ПриватБанк: конфіскат будинку

Колосальна кількість і вражаючий вибір лотів на інтернет-аукціонах конфіскованого майна і, з іншого боку, незгасаючий інтерес громадян до подібних пропозицій аж ніяк не роблять честі рівню життя в Україні.

Ці плачевні фактори свідчать про те, що одна частина населення виявилася не в змозі виплачувати кредити і змушена розпрощатися з заставним майном, а інша – не може собі дозволити купувати нові речі і погоджується на придбання уживаних товарів.

Проте, всі учасники угоди купівлі-продажу конфіскату врешті-решт залишаються у виграші: банк повертає кошти за проблемним кредитом, позичальник втрачає власність, але разом з нею – і проблеми з виплатою боргу, а покупець отримує якісний товар часто за викидною ціною.

Сьогодні Brobank.уа розкриє всі нюанси придбання різних видів заставного майна ПриватБанку – найбільшої кредитної установи та безумовного лідера подібних продажів в Україні.

Що таке конфіскат будинку чи іншого майна

Рухоме і нерухоме майно, яке було надано в якості застави при оформленні кредиту, згодом відчужене за рішенням суду через порушення умов договору позичальником, переходить у повне розпорядження банку і може бути реалізоване у будь-який спосіб на його розсуд.

Макс. ліміт: 75 000 грн.
Ставка на рік: 42%
Пільг. період: До 55 днів
Обслуговування: Від 0 грн.

Етапи перетворення приватної власності на конфіскат

 1. Позичальник припиняє обслуговування кредиту.
 2. Банк подає позовну заяву до суду.
 3. Виноситься рішення на користь позивача.
 4. Вимоги кредиторів задовольняються, у застави змінюється власник.
 5. Власність виставляється на продаж.

Оскільки ПриватБанк багато років зберігає чільну позицію серед кредитних організацій України і має найчисленнішу клієнтську базу, то і асортимент конфіскату тут найкращий. Відповідно, сама установа має великий досвід у здійсненні таких угод і проводить їх на високому рівні, з професійним юридичним супроводом і в короткі терміни. Виставлене на продаж майно проходить ретельну перевірку і супроводжується пакетом необхідних документів.

Види конфіскату

ПриватБанк пропонує всім бажаючим придбати за розумними цінами три категорії заставного майна.

Нерухомість

Більше 10 тисяч заявлених об’єктів включають будинки і квартири (новобудови, пропозиції вторинного ринку, а також на будь-якому етапі будівництва), земельні ділянки, комерційну нерухомість. База постійно оновлюється і поповнюється. Розкид цін залежить від обраного населеного пункту (а придбати житло можна в будь-якій точці країни), площі, кількості кімнат, поверху, загального стану.

В інтернет-торгах може брати участь будь-який повнолітній громадянин

Продається заставна нерухомість за допомогою інтернет-торгів, доступних кожному повнолітньому громадянину України. Ознайомитися з асортиментом можна на офіційному сайті, там же детально розписані характеристики кожного об’єкта, його історія та можливі недоліки.

Порядок участі в аукціоні:

 • процедура реєстрації з оплатою спеціального збору;
 • оголошення стартової вартості лота;
 • торги;
 • переможець протягом 2 діб переводить на рахунок банку аванс у розмірі оціночної комісії;
 • повна оплата повинна відбутися не пізніше 15 днів після оголошення результатів, в іншому випадку право на викуп лота переходить до претендента, що стоїть на другому місці за розміром запропонованої суми.

При дефіциті коштів на покупку будь-якого об’єкта нерухомості клієнт ПриватБанку може оформити заставну іпотеку на пільгових умовах:

 • початковий внесок – 25-30%;
 • ставка – від 12% річних;
 • термін – до 20 років;
 • погашення – рівні платежі в національній валюті.

Крім безпосередньо придбання пропонується також опція довгострокової оренди житла.

Автотранспорт

Майданчик ПриватБанку є найбільшим в країні, тут представлені автомобілі різних марок і на будь-який гаманець: як нові, так і з пробігом, для особистих цілей або бізнесу. Ціни нижче ринкових в середньому на 30%, а асортимент оновлюється щодня, тому слід постійно моніторити сайт на предмет появи свіжих пропозицій. Отримати уявлення про авто можна по фотографіях, відео і докладним описам. Крім того, завжди є можливість провести тест-драйв обраної моделі, так що купувати «кота в мішку» не доведеться.

Придбати автоконфіскат можна на аукціоні

Продаж автоконфіската проводиться безпосередньо самим банком (укупі з боржником) або через аукціон, що буде краще для клієнта, так як є шанс дещо знизити ціну за рахунок виявлення недоліків, що не зазначені в характеристиках.

Купівля може проводитися в трьох форматах на ваш вибір:

 • моментальний готівковий або безготівковий розрахунок;
 • розстрочка, що оформляється на місці, термін кредитування – не більше 5 років, а ставка стартує від 23%. Початковий внесок не може бути менше 10%, є можливість дострокового погашення. Додатково стягується страховка, державний збір за реєстрацію, оплачується GPS-датчик і комісія за контроль над заборгованістю;
 • цільовий кредит, який буде відрізнятися від стандартного споживчого більш низькою процентною ставкою.
Макс. ліміт: 50 000 грн.
Ставка на рік: 43,2%
Пільг. період: До 55 днів
Обслуговування: 0 грн.

Товари народного споживання

Побутова техніка у всьому її різноманітті представлена на офіційному сайті ПриватБанку. Підбір конфіскату максимально полегшений розбивкою за категоріями (електроніка для кухні, техніка для дому, спорту, відпочинку тощо) і наявністю фільтрів (наприклад, за місцезнаходженням або торговим маркам).

Повний перелік побутової техніки розташований на сайті Приватбанку

Кожен з лотів супроводжується вичерпним описом, до якого включені наступні нюанси:

 • фотографії;
 • вартість;
 • недоліки і пошкодження, в тому числі ті, які не впливають на функціональність, а тільки лише на зовнішній вигляд (потертості, відколи, подряпини);
 • супровідні документи;
 • тривалість та інші деталі аукціону.

До недавнього часу конфісковану побутову техніку можна було купити тільки за стовідсотковою передоплатою звичайним платежем. Тепер клієнти ПриватБанку можуть взяти будь-який з товарів в кредит.

Слід заздалегідь подбати про доставку: якщо немає можливості самому вирушити на регіональний склад, можна скористатися послугами тієї ж «Нової Пошти».

Правила інтернет-аукціону

 1. Будь-які торги послідовно проходять кілька стадій: підготовчий процес з інформуванням зацікавлених осіб, реєстрація всіх бажаючих, проведення самого аукціону з установленням переможця.
 2. На кожних окремо взятих торгах може виставлятися лише один лот.
 3. Реєстрація є обов’язковою як для участі в аукціоні, так і для подачі заявки.
 4. Неодмінна застава становить 5% від вартості лота.
 5. В особистому кабінеті відображаються всі етапи проведення торгів.

Таким чином, конфіскат від ПриватБанку – це розумне і вигідне вкладення коштів у необхідні товари – від тостера до нового будинку. Всі без винятку об’єкти перед продажем піддаються ретельній експертній перевірці і проходять оціночну комісію, в результаті чого формується вартість.

Ціни на конфіскат занижені, бо банк квапитьсяі повернути заставні кошти

Ціни нижче ринкових зумовлені тільки тим, що банк прагне якомога швидше повернути кредитні кошти, але ніяк не низькими характеристиками заставного майна. Вторинний ринок – це зовсім не страшно, якщо за товаром стоїть надійний продавець, який гарантує якість, надає необхідну документацію і здійснює юридичний супровід кожної угоди.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.