Альфа-Банк – реквізити

Альфа-Банк – реквізити

Сьогодні складно зустріти людину, яка б не взаємодіяла з якою-небудь банківською структурою в повсякденному житті. Рішення будь-якого фінансового питання (отримання зарплати, пенсії, стипендії, оформлення іпотеки, кредитної картки, споживчого кредиту, примноження заощаджень тощо) ми звикли довіряти професіоналам.

Незважаючи на кризу, що вдарила і по банківській сфері у тому числі (якщо рахувати з 2014 року, близько 80 фінустанов країни збанкрутувало), в Україні пропонують свої послуги сотні кредитних організацій – великих і регіональних, державних і приватних. Перед нами, потенційними клієнтами, стоїть непросте завдання: вибрати з великої кількості пропозицій «свій» банк, який стане надійним партнером на довгі роки.

Brobank.уа пропонує познайомитися з однією з найпопулярніших банківських структур на українському ринку – Альфа-Банком, розкриваючи історію його створення, основні реквізити та базові принципи роботи з клієнтами.

Як вибрати «правильний» банк

Обиватель навряд чи зможе самостійно провести експертний аналіз спроможності банківської установи – для цього потрібні спеціальні знання і вихідні дані. Проте, є правила і критерії, які допоможуть скласти загальну картину.

Звертайте увагу на репутацію банківської організації

 1. Репутація організації – це не порожній звук. Банки, особливо великі, роками активної роботи підтверджують свою стабільність і надійність, розвивають мережу представництв, вкладаються в рекламу і підтримання іміджу.
 2. Склад акціонерів – важлива інформація, яка знаходиться у відкритому доступі і заслуговує особливої уваги, так як від власників безпосередньо залежить життєздатність кредитної організації. Вважається, що найнадійніші – фінустанови державні або ті, що входять в міжнародні банківські групи. З останніх, наприклад, не збанкрутувала жодна у важкі для системи 2014-16 роки.
 3. Процентні ставки не повинні перевищувати рівень середньоринкових, в іншому випадку це може бути показником внутрішніх проблем фінустанови з ліквідністю.
 4. Стан «портфеля депозитів», який можна відстежувати на сайті Нацбанку – це простий тест на стабільність. Динаміка депозитів у бік відтоку є поганою ознакою.
 5. Бажано, щоб банк займав лідируючі позиції в рейтингу за розміром і рентабельністю капіталу, активів, вкладів, питомій вазі резервів.
 6. Комфортне для клієнта обслуговування, яке залежить від розмірів мережі філій і відділень, кількості банкоматів, наявності дистанційних сервісів.
Макс. ліміт: 200 000 грн.
Ставка на рік: 39,99%
Пільг. період: До 62 днів
Обслуговування: 150 грн.

Альфа-Банк – історія організації

Комерційна структура, одна з провідних в Україні, з міжнародним капіталом, лідируючими позиціями по впровадженню нових технологій і різноманітним набором сучасних банківських продуктів по праву вважається одним з флагманів вітчизняного фінансового ринку.

Альфа-Банк - одна з найпопулярніших комерційних структур в Україні

Банківська установа є дітищем ABH Holdings SA (ABHH), приватної інвестиційної холдингової компанії, чий головний офіс знаходиться в Люксембурзі. Компанія інвестує в різні фінустанови, які знаходяться в Україні, Росії, Білорусі, Нідерландах, Казахстані, а також має свої представництва у Великобританії, на Кіпрі.

Будучи заснованим у 1992 році, свою актуальну назву Альфа-Банк (Україна) отримав тільки в 2001 році, під цим брендом він і здійснює нині свою фінансову діяльність і завойовує любов споживачів. Кредитна організація не тільки з честю пройшла через всі кризи сфери і втрималася на плаву, але навіть на секунду не припиняла розвиватися і розширила свій вплив на всі існуючі сегменти ринку. Крім цього, фінустанова – соціально активна, бере участь у благодійних акціях і спонсорських проектах.

Альфа-Банк входить в десятку кращих універсальних банків країни і є третім за обсягом активів (62,8 мільйонів гривень станом на липень 2019 року). При цьому злиття з Укрсоцбанком, що завершилося 15.10.2019 року, посприяло збільшенню чистих активів Альфа-Банку на 20%.

Реквізити банку

Ряд закодованої інформації, що надається Нацбанком та використовується для миттєвого розпізнавання організації та переміщення коштів між рахунками, називається банківськими реквізитами. Служать вони для коректного здійснення різних банківських операцій: безготівковий розрахунок, списання або зарахування грошей. Вказувати реквізити необхідно вкрай уважно – помилка навіть в одному знаку призведе до збою всієї процедури.

Розберемо докладніше реквізити на прикладі Альфа-Банку.

Адреса головного офісу: місто Київ, вулиця Велика Васильківська, будинок 100

 • Назва та юридична адреса – основні атрибути будь-якої компанії.
  Акціонерне товариство «Альфа-Банк» (Alfa-Bank); місцезнаходження головного офісу: місто Київ, 03150, вулиця Велика Васильківська, будинок 100.
 • МФО (код банку) застосовується для розрахунків з Нацбанком України, оплати всіх видів податків або зборів, внутрішнього переміщення коштів, переказів (як внутрішньоукраїнських, так і міжнародних).
  МФО Альфа-Банку: 300346.
 • ЄДРПОУ – унікальний восьмизначний код, який служить ідентифікатором юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України. Повинен в обов’язковому порядку бути присутнім на всіх документах організації, її штампах і печатках.
  ЄДРПОУ Альфа-Банку: 23494714.
 • IBAN – новий для нашої країни міжнародний реквізит, що став обов’язковим у серпні 2019 року. Об’єднана в єдиний код інформація замінює вказівку в розрахункових документах відразу декількох реквізитів і оптимізує операцію. Перехід міжбанківських розрахунків на європейські стандарти виведе вітчизняну платіжну систему на новий рівень.
  IBAN Альфа-Банку: UA033000010000032000102001026.
 • SWIFT – міжнародна міжбанківська система, призначена для проведення безпечних транзакцій, прийнята більш ніж в 200 країнах світу. Популярність СВІФТ наочно доводить той факт, що щодня через систему проходить не менше мільйона платежів, в основному це оплата різноманітних послуг і товарів.
  SWIFT Альфа-Банку: ALFA UA UK.
Макс. сума: 1 000 000 грн.
Ставка: Від 17,99%
Термін кредиту: До 5 років
Мін. сума: 5 000 грн.

Важливість реквізитів

Для безперебійного проведення платежів необов’язково заучувати напам’ять реквізити банку – всі потрібні коди в будь-який момент можна знайти на офіційному сайті фінансової організації.

На офіційному сайті можна знайти всі потрібні реквізити

Крім цього, на шаблонах бланків необхідні відомості вже присутні. Така передбачливість себе виправдовує, так як помилки в реквізитах можуть обійтися дуже дорого.

 1. Найнеприємніший результат – кошти будуть направлені сторонній особі, а для їх повернення потрібен час, що грає вирішальну роль у здійсненні обов’язкових платежів.
 2. Повернення помилково перерахованих грошей може супроводжуватися нарахуванням комісії.
 3. Платіж зависне через некоректні дані, що знову ж таки призведе до втрати часу – головної цінності ділової людини.
 4. Кращим варіантом буде своєчасне виявлення помилки фахівцем банку і повторне заповнення документів на місці.

Альфа-Банк – один з найстабільніших фінансових інститутів України, його надійність доведена роками успішної роботи, а репутація не викликає сумнівів. Набір сучасних продуктів і послуг буде цікавий як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам, а рівень сервісу однаково високий і в містах, і у віддалених регіонах. Обізнаність споживача в області банківських реквізитів і розуміння їх функцій допоможе вибудувати найбільш продуктивні взаємини з грамотно обраним банком.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.